Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slimnīcas trīs ēkas pārņems pašvaldības pārziņā 8

Bauskas novada domes 27. februāra sēdē deputātiem jāizskata pussimts sagatavoto lēmumu projektu. Tā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Sēdes sākuma daļā deputāti lems par SIA «Bauskas slimnīca» pamatkapitāla samazināšanu un trīs slimnīcai piederošo ēku nodošanu pašvaldības īpašumā. To vēstī juridiskās nodaļas vadītāja Modra Mākulēna sagatavotais lēmuma projekts, kurš jau skatīts vides un attīstības, kā arī finanšu komitejā. SIA «Bauskas slimnīca» pamatkapitālu paredzēts samazināt, nododot pašvaldības pārziņā bijušo infekciju nodaļas ēku, kurā pašlaik izvietota pansionāta «Derpele» Bauskas filiāle, dažas telpas iznomātas privātpersonām.

Tai līdzās esošajā piebūvē izvietots pašvaldības SIA «Zemgales mutes un veselības centrs». Pašvaldības pārziņā nonāks arī bijušā morga ēka, kura tagad netiek izmantota un ir ļoti sliktā stāvoklī. Priekšlikumu par pašvaldības nekustamo īpašumu turpmāko sakārtošanu un izmantošanu izteicis pašvaldības izpilddirektors.

Sēdē tiks lemts par deleģēšanas līguma noslēgšanu ar Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām. Atbilstīgi tam Bauskas novada Būvvalde turpinās būvniecības tiesiskuma nodrošināšanu visos četros novados. Līgumu ar Rundāles novadu paredzēts noslēgt līdz 2017. gada 28. februārim, savukārt ar Iecavas un Vecumnieku pašvaldībām tikai līdz šī gada beigām.

Deputāti lems par brīvpusdienu piešķiršanu no šī gada 1. septembra visiem audzēkņiem līdz 9. klasei. Būs jābalso par grozījumiem dažādos pašvaldības izveidoto komisiju, arī Mežotnes internātvidusskolas, Brunavas pagasta pārvaldes nolikumos. Tiks spriests par līdzekļu atvēlēšanu Bauskas 2. vidusskolas, Uzvaras vidusskolas struktūrvienības «Lācītis» ēku renovācijai. Deputāti spriedīs, vai piedalīties ar līdzfinansējumu projektu konkursā «Iedzīvotāji veido savu vidi 2014».

Domes sēdē jāapstiprina konkursa «Bauskas novada rota» nolikums. Sēdē jāizskata arī virkne ar īpašuma tiesībām saistītu lēmumu projektu.  «Bauskas Dzīve» atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Antideputats

Paldies musu domes deputatiem ka atradusi sev piemerotu majvietu,bijusa morgas eka butu viniem piemerota atliek tikai nobalsot.

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 13:52

?

Kā tad tur palika ar tiem 600 000Ls,kuri bija uz slimnīcas konta noguldīti???

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 14:23

nu ja

Varbūt to morga ēku vispār nojaukt, jo kāda gan var vēl būt saimnieciska izmantošana šai ēkai. Pat garām iet ir mazliet neomulīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 14:52

klm

Agrak tur saldejumu glabaja,tagad var kaut ko lidzigu izdomat!

pirms 6 gadiem, 2014.02.28 09:52

nezinītis

Vai sia Bauskas Slimnica īpašnieks nav Bauskas novada pašvaldība, kura tagad tēlo nezinīšus no pasakas ,vai ir mainījies spēku izvietojums Domē ? Tuvojas vēlēšanas ,Jāsāk rosīties .

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 15:15

Ei

Klauni maksājiet slimnīcas darbiniekiem normālas algas,a to nevar galus savilkt?????????????

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 17:24

Ko'mats

Derpele Bauskas filiāle nevēlas maksāt SIA "Bauskas slimnīca" par telpu īri? Kungu cīņas? 1:0 derpeles labā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 22:55

klm

Vispar jau eka butu laba ofisu izmantosanai un no ires naudas varetu pelnit!

pirms 6 gadiem, 2014.02.28 09:53

Vietējās ziņas