Sniedz finansiālu atbalstu dzīvnieku patversmei 2

Bauskas rajona Padome Finanšu komitejas sēdē pieņēma lēmumu piešķirt SIA «Bauskas veterinārais centrs» struktūrvienībai «Bauskas dzīvnieku patversme» atbalstu - 1200 latu - šļircprojektora iegādei.Sanāksme notika pagājušajā nedēļā, informē rajona pašvaldības sekretāre Baiba Marčenkova. Šlircprojektors ir vajadzīgs, lai klaiņojošiem bezsaimnieka un pilsētā ieklīdušiem meža dzīvniekiem veiksmīgi ievadītu narkozi un nogādātu uz patversmi. Dzīvnieku aizsardzības likums nosaka, ka vietējai pašvaldībai, informējot Pārtikas un veterināro dienestu, jāorganizē klaiņojošu dzīvnieku izķeršana un, ja nepieciešams, arī likvidēšana. Tādēļ, veicinot darbības efektivitāti, rajona Padome atbalsta organizāciju, kura uz līguma pamata veic šo darbu mūsu rajona teritorijā. Jāpiebilst, ka Bauskas dzīvnieku patversme darbojas gandrīz pusotru gadu. Tās speciālisti izķer klaiņojošus dzīvniekus un rūpējas par to tālāko likteni. Uzņēmums par pakalpojumiem noslēdzis līgumus ar Bauskas pilsētas Domi un septiņām pagastu pašvaldībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

iedzivotaja

nebutu klainojosu divnieku ja BEZATBILDIGI CILVEKI viņus vienkarsi neizmestu ārā un sadiem cilvekiem deretu piespriest kadu bargaku sodu, teiksim cietuma pasedet

pirms 12 gadiem, 2008.03.29 10:34

Nu tad varbūt beidzot sāks arī ķert tos klaiņojošos dzīvniekus! Citādi liekas, ka tikai tāda pareklamēšanās laikrakstu lappusēs vien notiek!

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 22:46

Vietējās ziņas