Sniega sega Bauskā kļuvusi par desmit centimetriem biezāka 4

Sniega segas biezums Bauskas apkārtnē pieaudzis no divpadsmit centimetriem svētdienas, 3. februāra, vakarā līdz 22 centimetriem pirmdienas, 4. februāra, pēcpusdienā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Piektdien, 1. februārī, Bauskā rīta agrumā sniegs bija 17 centimetru biezs, brīvdienās atkusnis sniega seģeni krietni padeldēja, taču nedēļas sākumā baltais birums atgriezies ar uzviju – desmit centimetri plusā.

Turpmākās dienas būtiski nokrišņi mūspusē nav gaidāmi. Nedaudz snigs naktī uz trešdienu, 6. februāri, nelieli nokrišņi būs arī piektdien, 8. februārī. Naktīs pamatā dominēs sals, bet dažās dienās termometra stabiņš var pakāpties līdz plus divu grādu atzīmei.

Pašreizējās prognozes rāda, ka brīvdienas sāksies ar atkusni gan dienā, gan naktī. Sniega sega kārtējo reizi kļūs plānāka.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nezinītis

būtu labāk tīrījuši ietves un gājēju celiņus nevis mērijuši cik cm uzsnidzis.pa bausku nav iespējams paiet ,ledud un sniega putra

pirms gada, 2019.02.04 19:47

victoria

Tas traktors, kas pārbrauc pāri piemīdītam sniegam uz ietvēm, taču neko nenotīra. Kāds šogad bardaks ir uz ietvēm sen nav manīts.

pirms gada, 2019.02.04 22:05

...

Ielas netīrītas, bet galvenais jau, lai saimnieks pēc sava mīļuļa savāktu viņa dabiskās vajadzības! ????????
Sētnieki vispār praktiski neko nedara, labi ka vēl šur tur pakaisa.... bet algu gan grib saņemt! Murgs kaut kāds!

pirms gada, 2019.02.06 17:08

Vietējās ziņas