Sociālās aprūpes centra «Zemgale» Iecavas filiālē saslimšana ar Covid-19 nav konstatēta 1

Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) "Zemgale" filiālē "Iecava" jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19 nav konstatēta, aģentūrai LETA apliecināja VSAC direktors Kristaps Keišs.
Klientu un darbinieku testēšana notikusi pirmdien, un šodien saņemts apliecinājums, ka rezultāti ir negatīvi.

Kā nākamā analīžu veikšanai pieteikta filiāle "Ķīši". Pašlaik gan nav zināms, kad uz to ieradīsies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

Izlases veidā analīzes veiktas arī Ziedkalnes filiālē Jelgavas novadā, kad saslimšanas gadījumi reģistrēti novada pašvaldības aprūpes centrā Elejā. Arī toreiz testu rezultāti bijuši negatīvi.

Keišs stāstīja, ka klientu drošībai iestādēs joprojām aizliegti tuvinieku apmeklējumi, un ierobežojumu atcelšana vai mīkstināšana ir atkarīga no valdības lēmumiem. Klienti uzturas centra telpās un arī teritorijā, ievērojot drošības noteikumus.

VSAC "Zemgale" ir filiāles Iecavā, Ziedkalnē, Jelgavā, Lielbērzē un Ķīšos.

Jau ziņots, ka Covid-19 līdz šim konstatēts vairākos sociālās aprūpes centros, tostarp arī Elejas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā, kur četrām personām ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19. Ar Covid-19 saslimušais iestādes klients ir miris.

Tikmēr pēdējās diennakts laikā Covid-19 testi veikti 2380 iedzīvotājiem un atklāti 18 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi.

Līdz šim Latvijā kopumā veikts 51 561 izmeklējums, un 836 no tiem bijuši pozitīvi. Savukārt no visiem 836 saslimšanas gadījumiem 267 iedzīvotāji ir izveseļojušies, bet 13 - miruši.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilona

Bet mēs jau nedzīvojam pilsētas centrā, bet laukos. Un mēs esam arī cilvēki ,kā jūsdomājatpar to. Tas jums jāsaprot.Labi uz pilsētu neļautu braukt arpilsētas transportu, bet ciemos tak varētu laist ,pie saviem zemniekiem.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.28 22:46

Vietējās ziņas