Soda par pulcēšanos privātā pasākumā Ceraukstes pagastā 8

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 20. janvārī kādā dzīvoklī 1971. gadā dzimis vīrietis kopā ar personām no dažādām mājsaimniecībām lietoja alkoholiskos dzērienus, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta rīkojuma Nr. 655 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» 5.4 punktu.

Rīkojuma Nr. 655 5.4 punkts aizliedz privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim piemērots 200 eiro naudas sods, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. janvārī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. janvārī saņemta informācija par 89 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 64 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 28 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi.  


Pievieno komentāru

Komentāri 8

vērotājs

Ir Bauskas novāda tāda vieta,kur drīkst gan no dažādām mājsaimniecībām sēdēt vienā autiņā,gan braukt specīāli izraisot sānslīdi,tikai brīnos kā neviens nau to vietu atklājis no policijas darbiniekiem???

pirms mēneša, 2021.01.20 19:10

kasis

Pasi polici parkapj un brauka bez maskam.Uzskatu ka tas nav nekads parkapums,kas apdraudetu sabiedribu,bet butu labi ja vinji pasi nesoditu lidziga gadijuma cilvekus.Ir jau normali policisti,kas saprot visu,bet ir tadi,kas tik gaida,ka vares kadu nokert un sodit.Sestdien ar videoregistratoru piefikseju rupju parkapumu no policijas puses,bet neiesu tagad nekur izlikt soctiklos,nu kludijas kam negadas.

pirms mēneša, 2021.01.20 22:10

Nu-nu!

Gan jau, ka pieminēja barikāžu 30.gadskārtu. No Ceraukstes toreiz daudzi brauca uz Zaķusalu.

pirms mēneša, 2021.01.21 10:27

Juris

Ta Bauskas musari vispār ir kauns un negods ,snikers vispār petusara ,mislis pēdējais ,tur tikai strādā ,jo citur neņēma ,ar pirktam izglītībam ,jo smadzenes pa īsu ,nu tagad tik ķer lielos majsedes parkapejus aunu bars koncenijs

pirms mēneša, 2021.01.21 20:59

Henrijs

Pienāks laiks kad viņus izmetīs ārā no darba.un viņiem uzliks sodus tad redzēs.kauns pa Bauskas policiju viņi paši pārējām noteikumus.esmu redzējusi .kad brauc pie saviem vecākiem un vīra mātes.un vēl .viņi paši pārējām noteikumus.bet ir cilvēki kas.paklusē un neko nesaka.bet citi riebīgi pasaka.

pirms mēneša, 2021.01.22 12:39

vecis

Ja regulari daudzivoklu maja notiek pulcesanas un dzersanas...tad arii lai sos cilvekus soda..Savadak ar viniem neviens nevar tikt gala.

pirms mēneša, 2021.01.22 14:12

Vietējās ziņas