Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sods par Iecavas stadiona būves kavēšanos tomēr maksāts 3

Iecavas stadiona būvfirma «Reaton-RERE04» tomēr maksājusi daļēju līgumsodu par objekta nodošanas kavēšanos, papildinot iepriekš sniegto informāciju, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību pārstāve Annija Jakovļeva.

Domes sēdē 2013. gada 15. oktobrī tika nolemts ieturēt no pilnsabiedrības «Reaton-RERE04» 10% līgumsodu no kopējās līgumcenas Ls 120 2634,58. «Reaton-RERE04» vēstulē lūgusi samazināt līgumsoda apmēru līdz 5%, pamatojot to ar konstatēto neatbilstīgo materiālu, kas apakšuzņēmējai SIA «Latvijas Ceļu būve» piegādāts no SIA «Mobil Asfalts», tā kavējot būvdarbus.

Iecavas novada dome ārkārtas sēdē 1. novembrī, pamatojoties uz «Reaton-RERE04» vēstuli, pieņēmusi lēmumu par izlīgumu ar pilnsabiedrību, iekasējot sodu 5% no līguma summas jeb Ls 60 131,73. Pilnsabiedrība to samaksāja 2013. gada 5. novembrī, iepriekš sniegtās ziņas papildina un precizē A. Jakovļeva.

«Bauskas Dzīves» redakcija atvainojas lasītājiem par iepriekš sniegto nepilnīgo informāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Iecavas novada dome

Lūgums tika izteikts no Iecavas novada domes Jums, kā laikrakstam un portālam, atvainoties SAVIEM lasītājiem par SAVU izdarīto kļūdu un nepilnīgi uzrakstīto informāciju! Kā jau tika minēts komentārā pie šī raksta http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/iecava-atklaj-ilgi-gaidito-sporta-bazi-109630 , tad Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists jau pašā sākumā, kad lūdzāt iesniegt rakstisku informāciju par stadiona izmaksām un sadarbību ar būvfirmu "Reaton-RERE04", sniedza Jums pilnīgu un precīzu informāciju par VISĀM izmaksām, līgumsodu un atrisināto konfliktu starp domi un iesaistīto būvvfirmu.

Nemaldiniet lasītājus!

pirms 6 gadiem, 2014.05.06 11:34

Omīte

Jautājums A.Ērglei: kāds ir jautājuma aktualizācijas iemesls?

pirms 6 gadiem, 2014.05.06 13:12

eu

bez puslitra šito visu nesaprast.... !!
kurš teica kurš nepateica
kurš atvainojas kuram nav jāatvainojas??

pirms 6 gadiem, 2014.05.06 16:34

Vietējās ziņas