Šoferi brauc ļoti pārgalvīgi 11

Nedēļas pirmajās dienās, esot putenim un apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, ļoti daudzi vadītāji vadīja savus transporta līdzekļus ļoti pārgalvīgi. To apliecina arī Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) priekšnieka palīdze Linda Zubāne.24. un 25. novembrī reģistrēti vairāk ceļu satiksmes negadījumu, kā citkārt. Turklāt Bauskas rajonā visi policijā reģistrētie negadījumi notika uz ceļa A-7. RPP Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks apstiprināja, ka, pretēji uzturētāju apgalvojumam, šis ceļš tomēr bija slidens, braukšanai ļoti nedrošs visas dienas garumā. «Protams, vadītājiem jārēķinās ar laika apstākļiem un brauktuves kvalitāti, tomēr es uzskatu, ka ceļa uzturētāji varēja strādāt labāk.» Vairāki lasītāji zvanīja uz redakciju, izsakot sašutumu par kravas auto pārgalvīgo braukšanas stilu sliktajos laika apstākļos. Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš informēja, ka 24. novembrī Latvijā reģistrēts rekordliels satiksmes negadījumu skaits.Neizvēloties drošu ātrumu un veicot pārgalvīgu apdzīšanas manevru, 24. novembrī ap plkst. 9.45 A-7 76. kilometrā Ceraukstes pagastā negadījumu izraisīja Baltkrievijā reģistrētā automobiļa «Honda» vadītājs. Negadījumā bojātas ceļa aizsargbarjeras, automobiļi, medicīniskā palīdzība sniegta «Hondas» pasažierei.Tajā pašā dienā ap plkst. 11.30 Codes pagastā, ceļa A-7 64. kilometrā, uz slidenas brauktuves drošu ātrumu neizvēlējās mašīnas «Mitsubishi» vadītājs. Auto noslīdēja no ceļa grāvī, bojāta ceļa zīme.Ap plkst. 13.30 Brunavas pagastā Iagunijā reģistrēto kravas automobili «Mercedes Benz» nenovaldīja tā vadītājs. Mašīnu sanesa, tā ietriecās aizsargbarjerā. Cietušo nav, bet uz A-7 uz ilgu laiku bija apgrūtināta pārējo transporta līdzekļu kustība, veidojās sastrēgumi. 25. novembra naktī ap plkst. 1.45 Iecavas novadā, ceļa A-7 39. kilometrā, Lietuvā reģistrētu kravas automašīnu «Scania» nenovaldīja tās vadītājs. Mašīna ieslīdēja grāvī un apgāzās.«Bauskas Dzīves» rīcībā ir informācija par vēl vairākiem negadījumiem gan uz A-7, gan citiem rajona ceļiem. Tajos vadītāji sastādījuši saskaņotos paziņojumus, neinformējot par to policiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

rasa

mīļie cilvēki, mūs laikam tomēr kāds sadzirdēja, sakarā ar Draudzības ielu, jo pēc šiem komentāriem, nākamajā dienā iela tomēr tika notīrīta!!! parādījies kāds progress, Draudzības ielai prasītos uzstādīt kādu laternu, ne tikai pie veikala, bet arī aiz krustojuma,kur nogriežas no A7 uz Draudzības ielu, jo parasti vakaros tur mēdz būt daudz bojā gājēji, kuri atstarotājus nelieto!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 18:23

Es vispār brīnos, kas notiekar Bauskas ceļu tīrītājiem! Ko var runāt par normālu braukšanu, ja mazākās Bauskas ieliņas, kaut vai Salātu iela, tā rī netika notīrītas! Zampa bija drausmīga! ko viņi vispār dara? Vat tad ielu Bauskā ir tik daudz, ka trūkst mašīnu? Gaida, ka sniegs pats no sevis nokusīs.

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 10:22

tiesa gan ka ceļus bauskā netīra,žēl ka nedomā par to pašiem jau arī jābrauc caur to zapu kur apakšā'ir ledus:(

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 18:35

kika

Pilniigi piekriitu par Draudziibas ielu,kauns!!!! Shii iela vispar nebija tiiriita kautkan satiksme tur nav nemaz tik neieveerojama,vakar bracu un domaaju kaa laimiigi tikt galaa!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 13:33

Pilnībā piekrītu Rasai, katru rītu un vakaru braucu pa Draudzības ielu, murgs k-kāds.....

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 11:05

rasa

Vajadzētu apsvērt iespēju, pašiem ņemt lāpstas rokās un uz priekšu, gribi braukt pats tad arī tīri!!!publisks FUI Codes pagastam, draudzības iela savu mūžu nav nedz tīrīta, nedz vasarā aiztaisītas bedres!!!Bet tas jau ir normāli, naudas jau vairs nav, visu jau sagrūduši pa kabatām, kādreiz varētu kāds audits uziet, tāds, kas nav korumpēts!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 11:04

Jā,Bauskas ceļu uzturētāji brauca pa ceļu,bet netīrija,laikamekonomēja degvielu,lai būtu ko ieliet savos autiņos.No rīta Bauskas rajona ceļi nebija tīrīti,kārtejo reizi mēs pierādam attieksmi pret darbu,un tajā pašā laikā brīnās ka notiek avārijas,bet ja ceļi nav tīrīti.Iebraucot Rīgas rajonā pa ceļu A7 bija prieks braukt,jo tur bija labi pastrādājuši,lai cilvēki varētu braukt. Tā kā vajag Bauskas ceļu uzturētājiem paskatīties ka tiek izpildīts darbs.Piedodiet,bet tā ir patiesība.

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 09:18

Janka

Katru dienu braucu uz Rīgu, Kauns Bauskas ceļu uzturētājiem! Ja arī gadījās kādu mašīnu redzēt, tad sniegu jau tās tiešām netīrija!

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 08:21

brauceeja

Nu bet protams.... pati braucu no rīta un vakara maajaas pa A7 (Bauska-grenctāle), piedodiet , bet ceļš vispār nebija tīrīts (ne no rīta, ne vakarā),tapēc jau bija avārijas.
Atvainojiet, bet ekonomēt šajā situācijā uz cilvēku dzīvībām ir drausmīgi..vnk neaptverami.
Savukārt No Iecavas uz Rīgu ceļš bija tīrīts un nekādu problēmu.
Secinājums: LieLAIS FUI BAUSKAS CEĻU UZTURĒTĀJIEM :(

pirms 12 gadiem, 2008.11.25 21:05

Papa

Mani naturāli pārsteidza tas, ka svētdienas vakarā, maršrutā Uzvara - Rīga bija tikai viens autiņš, iešļūcis grāvī.

pirms 12 gadiem, 2008.11.25 20:01

Vietējās ziņas