Šoferis ar auto Vecumnieku pagastā sabojā dzelzceļa pārbrauktuves luksoforu

Bauskas novada Vecumnieku pagastā 16. septembrī līdz šim nenoskaidrotu apstākļu dēļ automašīnas «Hyundai Getz» vadītājs nobrauca no ceļa, sabojāja dzelzceļa pārbrauktuves luksoforu un pameta notikuma vietu, par notikušo neziņojot policijai likumā noteiktā kārtībā.

Par notikušo pie dzelzceļa pārbrauktuves Vecumniekos ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 16. septembrī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 16. septembrī saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 85 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 35 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas