Šoferis Bauskā brauc dzērumā un izraisa avāriju

Bauskas novada Dāviņu pagastā, izsitot logu muižas palīgēkai, 12. maijā nozagti dažādi instrumenti, kuru vērtība un daudzums tiek precizēts. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Bauskas novada Dāviņu pagastā 12. maijā vīrietis vadīja automašīnu «VW Passat», būdams 0,77 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Bauskā, Ziedoņu ielā, 12. maijā vīrietis vadīja automašīnu «BMW-525», būdams 2,54 promiļu alkohola reibumā, kā arī izraisīja sadursmi ar automašīnu «Audi A6 Avant». Par notikušo noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. maijā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. maijā saņemta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 63 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 27 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas un divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas