Šoferis Bauskā, stūrējot atpakaļgaitā, uzbrauc vīrietim

Nedēļas nogalē Iecavā un Bauskā notikuši ceļu satiksmes negadījumi, kuros arī cietuši cilvēki.

Iecavā, Rūpniecības un Robežu ielas krustojumā, 26. septembrī vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V50» un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai «BMW-530», tādējādi notika sadursme, tika bojāti abi transportlīdzekļi un nožogojums. Negadījumā automašīnas «BMW» pasažiere un «Volvo V50» vadītājs guva traumas, tomēr abi atteicās no nogādāšanas ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskā, Bērzkalnu ielā, 25. septembrī vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Audi A6» un uzbrauca vīrietim uz kājas. Sākotnēji vīrietis no medicīniskās palīdzības atteicās, tomēr nākamajā dienā vērsās ārstniecības iestādē pēc palīdzības. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 26. septembrī saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietušas divas personas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 26. septembrī saņemta informācija par 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 81 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 55 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi un trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, trijos gadījumos ir cietušas četras personas, un vienā gadījumā viena persona ir gājusi bojā. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas