Šoferis Bauskā uzbrauc ceļa zīmei

Bauskā, Pionieru ielā, 25. janvārī vīrietis vadīja automašīnu «Nissan X Trail» un, būdams neuzmanīgs, uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. janvārī saņemta informācija par 39 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 24 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. janvārī saņemta informācija par 120 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas trīs personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa, viena laupīšana un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas