Šoferis Iecavā auto stūrē 2,5 promiļu reibumā un bez tiesībām 2

Iecavā, Rīgas ielā, 1. janvārī vīrietis vadīja automašīnu «Opel Vivaro», būdams 1,56 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Iecavā, Edvarta Virzas ielā, 2. janvārī vīrietis vadīja automašīnu «Opel Zafira», būdams 2,5 promiļu alkohola reibumā.

Pārbaudes laikā arī konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Notikuši arī citi pārkāpumi. Tā Iecavā, Tirgus ielā, 2. janvārī konstatēts, ka no automašīnas «Volvo XC60» nozagts labās puses ārējā atpakaļskata spoguļa stikls. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 3. janvārī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vai

Valstī tāds bardaks, ka atliek vienīgi pierīties! Slava valdībai!

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.06 16:02

Vietējās ziņas