Šoferis Iecavas novadā ar pārāk smagu transportu dangā ceļu

Iecavas novadā vīrietis, vadot kravas transportlīdzekli «MAN TGS 26.540» pa ceļu Iecava–Lambārte, 26. maijā pārkāpa ceļa kravnesības prasības. Tika konstatēts, ka sastāva pašmasa ir 24 880 kg, taču minētajā ceļa posmā masas ierobežojums ir desmit tonnas. Transportlīdzekļa vadītājam piemērots administratīvais sods sešu naudas soda vienību apmērā, kas atbilst 30 eiro, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Vecumnieku novada Stelpes pagastā 26. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Peugeot Boxer» un, veicot kreiso pagriezienu, nepārliecinājās par manevra drošību un nedeva priekšroku pa galveno ceļu braucošajam transportlīdzeklim «Scania P410» sakabē ar piekabi, tādējādi notika sadursme. Negadījumā traumas guva automašīnas «Peugeot Boxer» vadītājs un pasažieris, kuri tika nogādāti ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 26. maijā saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 26. maijā saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 72 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 35 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena automašīnas zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas