Šoferis Kurmenes pagastā nobrauc no ceļa, bojājot elektrolīniju

Vecumnieku novada Kurmenes pagastā 27. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo», nobrauca no ceļa, un automobilis apgāzās, bojājot elektrolīnijas balstu un elektrības vadus. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Vecumnieku novada Valles pagastā 28. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Golf», būdams 3,21 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. maijā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. maijā saņemta informācija par 113 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 75 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas