Šoferis reibumā apskādē mašīnas, māte dzērumā nerūpējas par bērniem

Bauskā, Salātu ielā, 13. oktobrī vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Seat Toledo» un uzbrauca automobiļiem «Audi A4» un «Honda Jazz». Negadījumā bojāti visi trīs transportlīdzekļi.

Notikuma pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka autovadītājs sēdies pie stūres, būdams 1,41 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

D. Kalniņa arī informējusi, ka Bauskas novada Iecavas pagastā 12. oktobrī kāda sieviete atradās alkoholisko dzērienu ietekmē un nepildīja bērnu aprūpes pienākumus. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. Tuvāk tiek paskaidrots, ka likumsargi saņēma informāciju, ka kādā mājvietā bērnu māte ir alkohola reibumā. Ierodoties norādītajā adresē tika konstatēts, ka sieviete atrodas alkohola reibumā. Bērni bija mājās, tomēr cilvēks alkohola reibumā nevar pilnvērtīgi par viņiem parūpēties, tāpēc administratīvā pārkāpuma process ir sākts par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. oktobrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti trīs administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. oktobrī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 66 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas