Šoferis reibumā izraisa auto sadursmi Iecavā

Iecavā, Rīgas ielā, 10. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Renault Espace» un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai «Volvo XC70», tādējādi notika sadursme. Mediķi uz vietas sniedza palīdzību automašīnas «Renault Espace» pasažierei, kura atteicās no hospitalizācijas. Pārbaudes laikā konstatēts, ka «Renault Espace» vadītājs pie stūres sēdies, būdams 2,15 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 10. maijā saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 15 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 10. maijā saņemta informācija par 132 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 42 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas