Šoferis Rundāles pagastā uzbrauc velosipēdistei un pamet notikuma vietu

Bauskas novada Rundāles pagastā 16. novembrī autoceļa Bauska–Eleja 2. kilometrā līdz šim nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs uzbrauca velosipēdistei un pēc negadījuma pameta notikuma vietu, par notikušo neziņojot policijai likumā noteiktā kārtībā.

Sieviete minētajā negadījumā guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

D. Kalniņa arī vēsta, ka Bauskā, Dārza un Salātu ielas krustojumā, 16. novembrī vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Golf» un neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automobili «Mercedes Benz GLK-220», tādēļ notika sadursme. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 16. novembrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tai skaitā četri par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 16. novembrī saņemta informācija par 100 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas