Šoferis Skaistkalnes pagastā sabojā apgaismes stabu

Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 13. jūnijā vīrietis vadīja automašīnu «Ford Focus» un uzbrauca apgaismes stabam, to bojājot. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Rundāles novada Rundāles pagastā 13. jūnijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,70 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
Arī Bauskas novada Brunavas pagastā 13. jūnijā vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,56 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. jūnijā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. jūnijā saņemta informācija par 110 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 91 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 35 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas un viena gājusi bojā. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas