Šoferis Vallē gūst apdegumus no degošas riepas

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 10. februāra līdz 16. februārim, steigušies palīdzēt 87 reizes, desmit gadījumos konstatētas traumas, kas lielākoties gūtas sadzīvē, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Vecumnieku novadā 10. februārī ugunsdzēsēji-glābēji steidzās uz izsaukumu, kur bija aizdegusies kravas automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg kravas automašīnas piekabes aizmugurējā riepa 3 m2 platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Ugunsgrēkā cieta automašīnas vadītājs, kurš pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās ar ugunsdzēšamo aparātu centās nodzēst ugunsgrēku. Cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ap 60 gadu vecais vīrietis guvis multiplus sejas un galvas termiskus apdegumus, acs traumu un vaļējus pirkstu lūzumus. Vidēji smagā stāvoklī viņš aizvests uz slimnīcu Rīgā, precizē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Pēc aculiecinieku teiktā, šoferis Vecumnieku novada Vallē cietis, jo degošā automašīnas riepa eksplodējusi un trāpījusi vīrietim sejā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas