Šoferis Valles pagastā autobusu vada 2,24 promiļu reibumā

Vecumnieku novada Valles pagastā 21. februārī vīrietis vadīja autobusu maršrutā Bauska – Jēkabpils, būdams 2,24 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Savukārt Vecumnieku novada Kurmenes pagastā 21. februārī vīrietis stūrēja transportlīdzekli «Volvo FH» sakabē ar piekabi un nedeva ceļu automašīnai «Audi-100», tādējādi notika sadursme. Negadījumā traumas guva automašīnas «Audi-100» vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. februārī saņemta informācija par 44 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas