Soļotāji startē laba drauga piemiņas turnīrā 5

Baltkrievijas pilsētā Grodņā 3. oktobrī notika XXIV starptautiskais soļošanas turnīrs, veltīts XXII Olimpisko spēļu sudraba godalgas ieguvējam Pjotram Počinčukam. Sacīkstēs piedalījās četri Latvijas pārstāvji, to skaitā divi baušķenieki.

Sacīkstēs dažādās vecuma grupās piedalījās vairāk nekā simt soļotāju. Pieaugušo konkurencē savu pagājušā gada rezultātu par vairāk nekā divām minūtēm uzlaboja baušķenieks Raivo Saulgriezis, veicot 20 kilometru distanci stundā, 34 minūtēs un piecās sekundēs. Sasniegtais rezultāts ir meistarkandidāta normatīvs.

Veterānu grupā turnīrā piedalījās arī R. Saulgrieža tēvs un treneris Ilmārs Saulgriezis. «Kādreiz bijām draugi. Kopā trenējāmies,» viņsaulē aizgājušo P. Počinčuku atceras I. Saulgriezis. Viņš stāsta, ka sacensību trase izvēlēta vietā, kur pazīstamais soļotājs trenējies. Distance esot grūta, bet sacensību aura ļoti pozitīva. Viena kilometra soļojumu I. Saulgriezis veicis četrās minūtēs un 25 sekundēs, izcīnot sudraba medaļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ilmāram

Nu rimsties,vecs un parodisks esi kļuvis!

pirms 5 gadiem, 2015.10.09 16:30

aa

malacis turpini kamēr vari!

pirms 5 gadiem, 2015.10.09 22:24

Bauska

Kāpēc rakstām par Rīgu pārstāvošu sportistu-Ilmāru Saulgriezi ??? Lai par viņu raksta Rīga,,bet mums Bauskā pietiek ar savu Bauskas sportistu panākumiem. Kā nav Ilmāram kauna?,startē par Rīgu,bet uzbāžas Bauskas Dzīvei.

pirms 5 gadiem, 2015.10.09 23:00

Lory

Kāpēc par Rīgu? Viņš taču ir baušķenieks, kuru var redzēt katru dienu soļojam pa Bausku. Visu cieņu šim soļotājam - ar apbrīnu vienmēr noskatos un priecājos līdzi tajās reizēs, kad abi ar dēlu draudzīgi kopā soļo

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 16:39

Vietējās ziņas