Soļotāji uzvar starptautiskās sacīkstēs 2

Lietuvas pilsētā Birštonā 29. reizi notika leģendārā lietuviešu soļotāja, olimpiskā vicečempiona Antana Mikenasa piemiņas sacensības, kas vienlaicīgi ir triju Baltijas valstu jauno soļotāju sacīkstes un tradicionālais Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas un Igaunijas mačs.
 
Antana Mikenasa piemiņas sacensībās, kas notika 25. aprīlī, piedalījās arī četri sportisti no Bauskas. Komandas vadītājs Ilmārs Saulgriezis informēja, ka Latvijas soļotāju izlase ieguvusi otro vietu, četru valstu mačā piekāpjoties Lietuvas vienībai.

Sporta statistiķis Andris Staģis informēja, ka Latvijas soļotājiem individuāli trīs uzvaras – baušķenieks Artūrs Makars bija labākais desmit kilometru distancē junioriem, finišējot pēc 44 minūtēm un 50 sekundēm. Raivo Liniņš uzvarēja sacīkstēs zēniem trīs kilometru distancē, bet Normunds Ivzāns bija labākais piecu kilometru soļojumā veterāniem.

Trešo vietu desmit kilometru soļojumā junioriem izcīnīja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Ruslans Smolonskis, finišējot pēc 48 minūtēm un 30 sekundēm. Sacīkstēs no Bauskas novada sportistiem piedalījās arī Raivo Saulgriezis. Komandas vadītājs I. Saulgriezis startēja veterānu soļojumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nils

http://www.diena.lv/latvija/zinas/pasvaldibu-sture-ka-privatuznemumu-14097503?cp=1

pirms 5 gadiem, 2015.05.12 20:38

Vietējās ziņas