Šonakt Olimpiskajās spēlēs startēs Ruslans Smolonskis 3

Praktiski priekšpēdējā Tokijas Olimpiādes dienā, 6. augustā, bet pēc Latvijas laika 5. augustā notiks soļotāju sacensības 50 kilometru distancē, kur startēs arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenera Ilmāra Saulgrieža bijušais audzēknis Ruslans Smolonskis.

Pēc Japānas laika Ruslana Smolonska starts Saporo pilsētā sāksies 6. augustā plkst. 5.30 no rīta, bet pēc Latvijas laika – 5. augustā plkst. 23.30 naktī, kas nozīmē, ka finišs būs pēc trijiem naktī. Soļošanas sacensību tiešraidi šī sporta veida cienītāji un R. Smolonska atbalstītāji varēs skatīt Latvijas Televīzijas kanālā «7».

Mūsu soļotāja labākais rezultāts 50 kilometru distancē šogad ir trīs stundas, 50 minūtes un 31 sekunde, kas sasniegts Eiropas kausu izcīņā. Tas šogad ir 29. labākais rezultāts pasaulē. Tomēr 50 kilometru soļojuma rezultāti ir absolūti neparedzami – daudzi finišējošie var būt augstāk, nekā pašreizējais pasaules rezultāts, jo šajā disciplīnā ļoti labs panākums jau ir vienkārši finišēt.

Kopā ar R. Smolonski startēs arī Arnis Rumbenieks – pasaules reitingā viņš ir augstāk par savu izlases biedru, bet šī gada rezultāti R. Smolonskim ir labāki.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Latvietis

Riebjas tie krievu vārdi, uzvārdi kuri visu laiku maisās pa kājām visos sporta veidos kuri pārstāv Latviju! Visur Eiropā Mūs uzskata par krieviem! Tad kad kautko kārto uzrādot pasi, vai caurlaidi, tad tie bolās ieraugot Skandināviskus, Vāciskus uzvārdus! Vai vārdus: Rihards, Raimonds, Rolands, Kristīne, Sandra, Iveta, Inese! Gunārs,

pirms mēneša, 2021.08.05 15:56

Balderjānis

Pats sev neriebies !

pirms mēneša, 2021.08.05 20:19

Vietējās ziņas