Šonedēļ darbu sāks vienotie klientu apkalpošanas centri Bauskā un Vecumniekos 5

1.februārī darbu sāks Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri Bauskā un Vecumniekos, informēja pašvaldībās. Centrs Vecumnieku novada domē tiks atklāts plkst.10. Pasākumā iedzīvotājiem tiks sniegta informācija par valsts iestāžu reģionālo struktūrvienību, tās darba laikiem un pieteikšanās kārtību, kā arī konsultācijas par e-pakalpojumiem. Tāpat centrā klātienē varēs pieteikt Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumus, saņemt pašvaldības pakalpojumus.

Centrā apmeklētājus pieņems Vecumnieku novada domes Kancelejas nodaļas sekretāre Vija Eiduka.

Tāpat pēc vairākkārtējās termiņa pārcelšanas beidzot tiks atklāts arī centrs Bauskas novada domē.

Bauskā centra atklāšana bija paredzēta septembra sākumā, taču tika pārcelta uz 3.decembri saistībā ar nepilnībām būvprojektā. Ieilgstot iepirkumam par darbu veikšanu un pašiem darbiem, centra izveides termiņš tika pagarināts līdz 2019.gada 3.janvārim, taču arī janvārī centrs netika atklāts.

Darbus objektā veica SIA "Cascade Mining" par 97 099 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Izsludinātajam konkursam "Bauskas novada pašvaldības administrācijas ēkas klientu apkalpošanas centra izbūve" pieteicās tikai šis pretendents.

Centrā Bauskā vienu reizi nedēļā tiks nodrošinātas Lauku atbalsta dienesta konsultācijas, trīs reizes nedēļā - Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu konsultācijas un piecas reizes nedēļā - Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumi.

Šī centra izveides un uzturēšanas izmaksas ir 110 532 eiro, no kuriem 54 600 eiro ir valsts dotācija un 55 932 eiro - pašvaldības līdzekļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

;)

Vecumniekos noteikti, ja jau friziere priekšniekos... konkurss uz šo vakanci tā ka nebija manīts.

pirms gada, 2019.01.31 13:27

Vecumniekos darbiniekus izvēlas pēc " īpašām " metodēm !

pirms gada, 2019.01.31 13:36

patriots

Jā, pēc slavena Saeimas demogrāfijas lietu speciālista aprobētas metodikas.

pirms gada, 2019.01.31 14:54

tātad,

cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai likvidētu šajos novados vēl esošās valsts iestāžu un aģentūru filiāles, jo iedzīvotāju vajadzībām pietiktu vien ar apkalpošanas centru. Ietaupītos nauda gan par telpu īri, gan nevajadzīgu kadru algošanā samaksātais, ja tos kadrus šajās filiālēs atstāj, tad kāpēc vajadzēja veidot to apkalpošanas centru?

pirms gada, 2019.01.31 13:46

Vietējās ziņas