Šonedēļ plāno uzrādīt apsūdzību par kaķa noslepkavošanu 8

Jau šonedēļ prokuratūra varētu uzrādīt apsūdzību sirmgalvei, kura pirms mēneša Bauskas rajona Codes pagastā nežēlīgi noslepkavoja kaķi. Bauskas rajona prokuratūras prokurore Larisa Škuropate aģentūru LETA informēja, ka sirmgalvei ir veikta tiesu psihiatriskā ekspertīze, lai noteiktu, vai viņa ir pieskaitāma, taču ekspertīzes rezultātu prokurorei neesot tiesību izpaust. Par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem aizdomās turētā sieviete joprojām atrodas apcietinājumā. Bauskas policija pret sievieti sākto kriminālprocesu prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nodevusi 22.novembrī. Jau ziņots, ka oktobra beigās Bauskas rajona Codes pagastā kāda 1940.gadā dzimusi sirmgalve, nežēlīgi sitot, sakropļojusi un nogalinājusi savas meitas kaķi. Tiesa sievietei piemērojusi drošības līdzekli - apcietinājumu. Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne aģentūru LETA iepriekš informēja, ka 68 gadus vecā sieviete kaķim, turot viņu aiz pakaļkājām un astes situsi ar krāsns kruķi pa galvu, līdz dzīvniekam izkrituši abi acs āboli un viņš zaudējis redzi. Uz notikuma vietu izsaukta policija un veterinārārsti, taču kaķa dzīvību glābt vairs neesot izdevies. Tā neesot bijusi pirmā reize, kad sirmgalve cietsirdīgi izturējusies pret dzīvniekiem. Pagājušajā gadā viņai par šādu nodarījumu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Pēc liecinieku liecībām, arī pirms tam sieviete ir situsi un kropļojusi kaķus un, iespējams, viņas nogalināto dzīvnieku skaits varētu būt lielāks, sacīja policijas pārstāve. Tiesa sirmgalvei piemērojusi drošības līdzekli - apcietinājumu, pamatojot ar to, ka, paliekot brīvībā, sieviete nežēlīgās darbības varētu turpināt. Zubāne piebilda, ka sirmgalve atzīstot savu vainu, taču notikušajā nesaskatot neko pretlikumīgu. "Viņā ir liela iekšēja agresija un ļaunums," sacīja policijas priekšnieka palīdze. Policija sāka kriminālprocesu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kā dēļ tie sakropļoti vai gājuši bojā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Tādus cilvēkus-pie sienas un kā vecos labos laikos...

pirms 12 gadiem, 2008.11.30 14:51

Ketija

Protams, tantei jāsaņem sods - nav viņa normāla, ja tā rīkojās pret neaizsargātu dzīvnieku ...

pirms 12 gadiem, 2008.11.28 10:47

kona

Reālu cietumsodu. Vienreiz tiesai ir jāsāk saprast,ka dzīvība ir vērtība. sāk ar kaķiem un beidz ar cilvēkiem, jo redz mūsu tiesu attieksmi.

pirms 12 gadiem, 2008.11.28 10:15

...

Un labi ir ka sēž, ceru, ka to viņai būs jādara vēl ilgi, lai vairs nekad nemocītu nevienu! :(

pirms 12 gadiem, 2008.11.28 09:25

da

Nu galīgs ***, re ku Kargins sašāva cilvēku un uz brīvām kājām!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 21:47

leiai

Nosodu, protams, večas izdarības, bet APCIETINĀJUMS,....kur ta tiesa tādu iedeva? Bieži slepkavām, dzērājšoferiem ar pāris līķiem, laupītājiem atsaka, bet te tantuks sēž!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 14:35

gs

murgs kkaads. taa vecha ir traka ;( un, ja pret vinu taa kaa izdariitu (nedod dievs, protams) :@ nabaga dziivnieks :(

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 19:47

Vietējās ziņas