Šopavasar atkal meklēs Bauskas rotu 1

Šogad atkal notiks pašvaldības organizētais konkurss «Bauskas rota». Deputāti šādu ieceri atbalstīja marta domes sēdē. Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe deputātus informēja, ka šogad ieviesta nedaudz cita pieteikto objektu izvērtēšanas kārtība. Pieteikt dalību konkursā var objekta īpašnieks vai apsaimniekotājs, citas personas, iepriekš to saskaņojot ar pretendentu. Tas izdarāms no 1. līdz 30. aprīlim. Nolikums paredz, ka pretendentu, kas iepriekšējā gadā ieguvis kādu no konkursa nominācijām, atkārtotai dalībai var izvirzīt ne ātrāk kā pēc trim gadiem.

Atšķirībā no pērnā gada, žūrija objektus dosies apskatīt tikai vienu reizi, laikā no 15. maija līdz 10. jūnijam. Apbalvošana paredzēta novada svētkos augusta sākumā. Balvā uzvarētājiem pasniegs īpašu pie ēkas piestiprināmu plāksni. Tiek plānots dāvāt arī jaunos novada karogus. Konkursa dalībniekus aicinās doties pieredzes ekskursijā. Pērn brauciens bija uz sakoptākajiem īpašumiem Dobeles novadā, šovasar iecerēts apskatīt Iecavas skaistākos dārzus.

Konkursā «Bauskas rota» labākos noteiks septiņās nominācijās. Vērtēs individuālo dzīvojamo māju vai viensētu laukos, individuālo dzīvojamo māju pilsētā, daudzdzīvokļu māju, uzņēmumu, pašvaldības iestādi, lauksaimniecības uzņēmumu. Komisija varēs piešķirt īpašu balvu par oriģinālu risinājumu objekta labiekārtošanā un attīstībā.

Konkursa «Bauskas rota» mērķis ir veicināt Bauskas novada teritorijas vides attīstību un labiekārtošanu, motivējot pašvaldības iedzīvotājus, organizācijas, uzņēmumus, nevalstisko sektoru, uzņēmējus aktīvi tajā iesaistīties.

Pieteikumus jāiesniedz, aizpildot anketu, kuru var atrast pagastu pārvaldēs, pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Uzvaras ielā 1.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

prieks

Lai top! tikai atbalstiit un suminaat tadus caklus laudis! lai taadu butu tik vairaak!!!

pirms 5 gadiem, 2015.04.03 23:27

Vietējās ziņas