Specdienesti Ozolainē četras stundas pēta dīvainu vēstuli, ko saņēmusi kāda kundze 4

Bauskas novadā vakar trauksmi sacēlusi kāda iedzīvotāja, kura uz privātmāju saņēmusi aizdomīgu sūtījumu. Atbildīgajiem dienestiem to pārbaudot, atklājies, ka aploksnē ir nekaitīgas rokas pulksteņa baterijas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informēja, ka ap plkst.12 tika saņemts izsaukums no kādas Vecsaules pagasta Ozolaines iedzīvotājas, kura ziņoja, ka saņēmusi aizdomīgu sūtījumu no ārzemēm. Notikuma vietā ieradās atbildīgie dienesti, sūtījuma pārbaudīšanas operāciju vadīja Valsts policija (VP).

Aizdomīgo aploksni apskatīja un pārbaudīja VUGD, VP specvienība "Omega", Slimību profilakses un kontroles centrs, Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs un citi eksperti.

Tā kā nekas neliecināja, ka sūtījums varētu apdraudēt klātesošo dzīvību vai veselību, tas tika atvērts, un atklājās, ka aploksnē ir desmit rokas pulksteņu baterijas. Persona, kura ziņoja par aizdomīgo sūtījumu, dienestiem apgalvoja, ka šādas baterijas no ārzemēm nav pasūtījusi.

Aizdomīgā sūtījuma pārbaude ilga nepilnas četras stundas un tā tika veikta saskaņā ar Ministru kabineta izdoto instrukciju Nr.12 "Instrukcija par atbildīgo institūciju rīcību nezināmas izcelsmes vielas vai priekšmeta atrašanas gadījumā, ja ir aizdomas, ka tas satur sprādzienbīstamas, radioaktīvas, bīstamas ķīmiskas vai bioloģiskas vielas, kā arī ja konstatētas terora akta pazīmes".

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pēc MK instrukcijas

ar pažarnieku šļaukām (VUGD), maskās un bruņoti automātiem ("Omega"), ar špricēm,plāksteriem un žņaugiem, ar radiācijas līmeņrāžiem un aizsargskafandrās, un vēl bars ekspertu,katrs ar savu uzparikti ...
Pēc nepilnu četru stundu muļķa laišanas zibensātrumā pakampa baterijas (ak tu mī un žē - visiem nesanāca !) un laidās tālēs zilajās,ka pakaļas vien cilājās.

pirms 5 gadiem, 2015.11.26 17:31

Duksis

Ko tur teikt -cilvēku stulbumam vienkārši nav robežu- turpmāk par katru nepareizi piegādātu paciņu
uz privātmāju Omegu sauksim?! Kādam būtu vietējiem"speciālistam" būtu jāliek samaksāt reālu naudu par savu aprobežotību! Labāk kārtīgāk papētījuši ,kads varēja būt īstais adresāts,kam bija jāpiegādā..Novadā ir daudz ielas ar vienādiem nosaukumiem bet dažados ciemos!
Kronis muļķibai nosaukumos ir Uzvaras iela Uzvarā !!!

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 10:33

...

HAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
Es nevaru, tā Bauska :D

pirms 5 gadiem, 2015.12.01 11:02

Vietējās ziņas