Spēļu zālē vēlas ierīkot sporta totalizatoru un derību pieņemšanas vietu 16

Bauskā, spēļu zālē «Joker LTD» Salātu ielā, plānots ierīkot sporta totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietu. Pirms uzņēmējiem dot atļauju, pašvaldība vēlas noskaidrot iedzīvotāju viedokli.

Ēkā Salātu ielā Bauskā jau atrodas SIA «Joker LTD» spēļu zāle. Tagad uzņēmēji vēlas biznesu izvērst, lūdzot pašvaldības atļauju iekārtot arī sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietu. Firma iesniegusi pašvaldībai virkni dokumentu, kuri ļauj izvērst šādu uzņēmējdarbību. Dokumentu klāstā arī telpu īpašnieka Pētera Ausēja izteiktais rakstveida piekrišanas apliecinājums.

Bauskas novada domes deputāts Jānis Rumba portālam paskaidroja, ka viennozīmīgu noliegumu iecerei nevar paust. Uzņēmums savu darbību neizvērš citās telpās, bet gan esošajā ēkā. Deputāts gan izteica iebildumus, ka savulaik vietējās varas izdotā atļauja Salātu ielā atvērt spēļu zāli nav bijusi pareiza. Te ir dzīvojamā zona, izklaižu meklētāji ar savu uzvedību nereti traucē apkārtējo māju iedzīvotāju mieru. Vienlaikus J. Rumba izteica pieņēmumu, ka sabiedriskajā apspriešanā, iespējams, vairākumu gūs noliedzošais viedoklis.

Negatīvas domas par ieceri pauda no pašreizējās spēļu zāles netālu mītošais Ainārs. Viņš uzsvēra, ka pašvaldībai jārīkojas aktīvāk, lai šādas izklaides vietas slēgtu, nevis izvērstu to darbību. «Dažkārt naktīs te ir ļoti nemierīgi. Savukārt šad un tad agros rītos nācies redzēt, kā no ēkas iznāk cilvēki, kuru sejās saskatāms nevis patīkams nogurums pēc jaukas izklaides, bet gan skumja grimase. Nedomāju, ka šādu nelaimi izraisošu izklaides vietu attīstību vajadzētu veicināt,» tā spriež baušķenieks.

Bauskas novada administrācijas Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe informēja, ka sabiedrisko apspriešanu par atļaujas izsniegšanu SIA «Joker LTD» totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29 paredzēts organizēt no 3. līdz 23. augustam. Paziņojums par publisko apspriešanu tiks publicēts Bauskas novada pašvaldības izdevumā, arī laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 16

vis

pareizi izteicas,Te ir dzīvojamā zona, izklaižu meklētāji ar savu uzvedību nereti traucē apkārtējo māju iedzīvotāju mieru.es biju ludza,tur tadas vietas atrodas uz pilsetas robezas,pasa pilseta tadu izklaides vietas nav

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 21:36

........

da brauc uz ludzu dzivo .. :D :D
totalizators ir norala ieta riga gandriz uz katra stura ir .. vismaz cilveki normali atpusas un var kauko jedzigaku vinet neka tos aparatus.

pirms 5 gadiem, 2015.07.17 19:43

nāra Māra

Droši, turpiniet, *** māju arī var pie viena.

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 08:43

....

kā saka "nauda nesmird" un šiem cilvēkiem ir vienalga, ka tiek izpostītas ģimenes šādu iestāžu dēļ. būtu uztaisījuši bērniem atpūtas centru vai kaut ko citu, kas vairo prieku, nevis negācijas, bet ok - visi zin, ka ar citu prieku nenopelnīsi, toties uz citu nelaimēm var palikt bagāts!

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 09:23

Pašvaldībai

Man kārtējo reizi ir jābrīnās par mūsu pašvaldību. Kas tad ir galvenais – iedzīvotāju intereses vai uzņēmēja? Lūk, piemēram, nupat jūlijā Jēkabpils pašvaldība nolēma aizliegt totalizatoru, domājot par saviem IEDZĪVOTĀJIEM : Domes sēdē deputāti tika informēti, ka tiesa ir lēmusi par labu un atzinusi, ka domes iebildumi ir pa­matoti un sabiedrībai tiktu nodarīts kaitējums, ja Por­maļa ielā, kur tuvumā atrodas baznīca un mācību ie­stāde — Agrobiznesa koledža, paplašinātu azartspēļu rīkošanas iespējas. Deputāti vienojās, ka tādā gadījumā «Joker Ltd» jāliedz atvērt likmju pieņemšanas vietas abās adresēs Pormaļa un Rīgas ielā. Juridiskā dienesta speciālisti gan iebilda, ka nav pamata liegt atvērt to­talizatoru Rīgas ielā, jo at­tiecībā uz šo adresi nevar piesaukt tādus apstākļus kā izglītības iestādes tuvums un citus. Deputāti tomēr pa­lika pie sava, ka pašvaldības pienākums ir pēc iespējas mazināt azartspēļu izplatību pilsētā, un nolēma liegt likmju pieņemšanas vietas un totalizatora darbību abās adresēs.

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 11:38

Pašvaldībai

Bauskas pašvaldība ir sevišķa.Varbūt,ja tur vairs nebūs spēļu zāles,vajag celt kādu ēku un atvērt vairākas uzreiz.

pirms 5 gadiem, 2015.07.20 12:33

Ivans

Ko var bezjēgā dir..... Kādreiz jau bija Optibeta kantoris Rīgas ielā IZI Bārā. Un kam viņš traucēja? Lielie dir... pat nezin, ka tāds bija... Vienkārši viņš pajuka, jo nav jau to cilvēku, kas riskētu ar savu naudiņu....

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 13:29

Bet

Vai tad šādas lietas nav ērtāk darīt onlainā ?

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 15:35

Ivans

Onlainā daži kantori vairāk par 5 eiro neljauj likt!!!!:D

pirms 5 gadiem, 2015.07.16 12:06

cilveks ar saprasanu.

pareiz saki vecit . da pensionari te tik raksta vai ar sievas kuriem nenes veci majas bet naudu nospele.. :D
ja protams ir gimenes kam berni un virs visu nospele bet pasas pie ta vainigas nau ko ar tadiem dzivot vai ar uz laukiem brauc dzivot kur nau sitadu iestazu tuvuma. olybeta gandriz visur riga ir olimpic casino.
vismaz dzekiem bus kur atpusties un jedzigak naudu vinet vai nospelet ..

pirms 5 gadiem, 2015.07.17 19:48

deputāti

mēslo pilsētas iedzīvotājus, ka tik pašiem pa tiem vēlāk nav jāstaigā....

pirms 5 gadiem, 2015.07.17 14:18

aaa

es zinu ka sitas ir nevieta bet dome lava buvet rimciku ar zinamiem nosacijumiem , bet ka redzam nekas netika izpildits . tad kur ir garantija ka sitie sakuma sasolis zilus brinumus ka vis bus ciki piki bet beigas vnk uzliks .....

pirms 5 gadiem, 2015.07.18 20:17

????

Vai tiesam Bauska ir tadi idioti, kas iet spelet uz to pritonu? Normals cilveks tur savu kaju nekad nespers.

pirms 5 gadiem, 2015.07.19 14:45

Ivans

Ja atvērs likmju kantori, es tur uzturēšos 5 minūtes varbūt vienreiz mēnesī, kad buus normāla likme.......

pirms 5 gadiem, 2015.07.19 21:36

Vietējās ziņas