Spiningošanas sacensībās Vallē izvelk 95 centimetrus garu līdaku 3

Vecumnieku novada Valles pagasta ūdenskrātuvē «Makšķernieku paradīze» 4. aprīlī notika «Vecumnieku novada kausa izcīņa spiningošanā tautas klasē 2015».
 
Zivju tīkotāji sacīkstes sāka plkst. 7 no rīta. Spītējot drēgnajam laikam, ūdenskrātuvē «Makšķernieku paradīze» ieradās 57 dalībnieki no Vecumniekiem, Rīgas, Ogres, Mārupes, Baldones, Smiltenes un pat Talsiem. 


Par uzvarētāju kļuva Renārs Plūme no Ropažiem. Puisis noķēra 95 centimetrus garu un 5,6 kilogramus smagu līdaku, kas bija dienas lielākais un uzvaru nesošais loms. 


«Vieta ir fantastiska – sakopta un skaista. Izdevās notvert necerēti lielu līdaku, par to prieks. Sacīkstes bija izdevušās, un domāju, ka visi lieliski pavadīja laiku,» stāsta uzvarētājs, kurš atklāj, ka zivi noķēris ar tikko no Amerikas atsūtītu voblerīti.


Otrajā vietā Andris Freivalds no Rīgas, kura divu noķerto zivju kopgarums bija 90 centimetri, bet trešais palika rīdzinieks Pāvels Blāķis ar 67 centimetrus garu zivi.


Andris Čakovs no Ogres nenoķēra nevienu zivi. Viņam, par nožēlu, pat nebija copes. «Izmēģināju visu – gumijas zivtiņu, vobleri, rotiņu, bet nekā. Nebija mana diena,» nopūšoties teic makšķernieks. Andris nebija vienīgais, kuram neveicās. Kopumā no 57 dalībniekiem pie lomiem tika 20 makšķernieki. Starp dalībniekiem, kuru vairākums bija kungi, sacensībās startēja arī divas dāmas un divi jaunieši. 


Pēc sacensībām klātesošos uzrunāja arī Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, galvenais sacensību tiesnesis Agris Rāgs un ūdenskrātuves «Makšķernieku paradīze» īpašnieks Miervaldis Bērziņš. 


Vairāk par sacīkstēm lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā piektdien, 10. aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Robčiks

Kā var rīkot sacensības kad līdakām ir liegums kur tie inspektori skatās .

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 08:06

Kauns

'Tagad inspektori slauc vimbas un sev kūpina,tādēļ nekontrolē līdaku liegumu.

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 08:08

Antons

Sacensības notika privātajā ūdenskrātuvē, kurai nav publiska ezera status un līdakas savairojušās par daudz, iznīcina citas zivis, kas mīt ūdenskrātuvē. Zivju daudzums patstāvīgi tiek papildināts. Un tie, kas vēlas - var braukt spiningot.

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 09:49

Vietējās ziņas