SPKC aicina novērot veselību pasažieriem, kuri 6.novembra reisos braukuši autobusā Rīga-Iecava-Bauska un atpakaļ

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) saistībā ar Covid-19 saslimšanu aicina novērot veselību pasažieriem, kuri konkrētos reisos braukuši autobusā Rīga-Iecava-Bauska, liecina SPKC publicētā informācija.

SPKC epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 6.novembra plkst.12.50 no Rīgas autoostas braucis ar autobusu Rīga-Iecava-Bauska līdz Iecavai un braucis atpakaļ no Iecavas plkst.18.58 ar autobusu Bauska-Iecava-Rīga.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Jau ziņots, ka trešdien Latvijā atklāts līdz šim vienā diennaktī lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits - 533 sasirgušie, liecina SPKC apkopotie dati. Līdz ar to otro dienu pēc kārtas uzstādīts jauns Covid-19 gadījumu negatīvais rekords.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas