Sporta būves iekļauj tūrisma stratēģijā 3

Bauskas novadā apstiprināta «Bauskas novada tūrisma attīstības programma un rīcības plāns 2015. – 2020. gadam». Lai ieviestu tūrisma stratēģiju, plānots, ka kopumā būs nepieciešams no 10 376 700 līdz 15 308 600 eiro.

Minētie miljoni patiesībā ir kārtējais Bauskas novada domes mēģinājums piesaistīt lielajām sporta jomas būvēm Eiropas Savienības līdzfinansējumu. «Tūrisma stratēģijā ir iekļauts baseins un jaunā sporta zāle. Sporta tūrisms ir joma, kurā var piesaistīt Eiropas fondu līdzekļus,» uzsver Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja. Savukārt lielā starpība starp plānotajām summām saistīta ar iespējamu vēsturisko ēku atjaunošanu, kas ir dārgi projekti.

No stratēģijas miljoniem aptuveni 35 – 45 procentus paredzēts finansēt pašvaldībai, 30 – 40 būtu iespējams iegūt no Eiropas Savienības fondiem, 10 – 15 procenti būtu tūrisma pakalpojumu sniedzēju un uzņēmēju finansējums.

Bauskas novada tūrisma attīstības Rīcības plāns sagatavots, pamatojoties uz 2014. gada oktobrī SIA «NOCTICUS» izstrādāto Bauskas novada tūrisma nozares analīzi, tūrisma pakalpojumu sniedzēju plāniem un tūrisma speciālistu redzējumu par šīs nozares turpmāko attīstību. Dokumenta elektroniskā versija pieejama mājaslapā http://www.tourism.bauska.lv/lv/info/statistika-turisma-dokumenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

kazis

apsveicami,tikai jāmaina visa sitēma. Vairs uz vecajiem nogurušajiem sporta darbiniekiem nevar balstīties.

pirms 5 gadiem, 2015.08.09 11:09

vēl patīkamāk

un noteikti lai pie katras no šīm būvēm tiktu novietots konteiners, tāds pats kā Rātslaukumā, ar visu tantuku.

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 17:45

Vietējās ziņas