Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta centram «Mēmele» vēlas mainīt saimnieku 9

Sporta centrs „Mēmele" no 1. marta varētu nonākt Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) pārziņā. Tā liecina Izglītības pārvaldes vadītājas vietnieka Aleksandra Novicka sagatavotais lēmuma projekts. Pirmajā lasījumā deputāti ar to iepazīstināti 9. janvāra izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē. Īpašnieka maiņa iecerēta, lai BVĢ sakārtotu mūsdienu prasībām atbilstīgu vidi sporta nodarbību un sacensību organizācijai. Ēkai nonākot ģimnāzijas īpašumā, būs iespēja izmantot valsts finansējumu, kas paredzēts izglītības iestāžu ēku renovācijai un būvniecībai. Sporta centram „Mēmele" tas ir īpaši aktuāli, jo šoziem zemas gaisa temperatūras dēļ lielākā daļa sporta spēļu, kuras bija paredzēts aizvadīt Bauskā, pārceltas uz Codes un Griķu pamatskolas sporta zālēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ha

ak, sliktais auza atkal kādam iecirta dvēselē.

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 21:29

goga

jautājums pavisam vienkāršs:
Pastāv teiciens - apmaldīties trīs priedēs
Tad nu tā - jautājums: cik priedes vajag Auzānam, lai apmaldītos tajās, ar vienu pietiks?

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 20:44

aHĀ!

Lai BVĢ saņem šo graustu un mocās ar to gadu gadiem, kamēr kamēr kādam uzkritīs uz galvas. Pašvaldība savai izglītības iestādei kā vienmēr ir novēlējusi to .... hmmm ....... labāko?

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 20:12

anete

Šis ir viens no labākajiem Auzāna kunga rakstiem!
Auzāna kungs, cik saprotams, ir bijis klāt jautājuma izskatīšanā, dzirdējis izteiktos viedokļus, argumentus, sapratis lietas būtību un tagad uzskatāmā, saprotamā veidā izskaidro šo jautājumu mums - sabiedrībai
Paldies Auzāna kungam!!! Milzīgs paldies!
Tagad es saprotu, ka iestādi "Sporta centrs" "Mēmele"" pievienos izglītības iestādei "Bauskas Valsts ģimnāzija", tagad saprotu arī to, ka pašvaldības iestādēm var piederēt nekustamie īpašumi, nevis kā biju iedomājusies līdz šim - tikai pašvaldībai kā atvasinātajai publiskajai personai var piederēt nekustams īpašums.
Tagad saprotu, ka nekustams īpašums var piederēt iestādei un var tikt nodots kādai citai iestādei īpašumā
Vēlreiz dziļš un izteiksmīgs PALDIES Auzāna kungam par tautas, tostarp, manis informēšanu un izglītošanu visnotaļ svarīgos jautājumos!

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 18:53

joske

Cerams, ka tiks meklēts sakarīgs , zinošš sporta nama pārzinis.

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 18:05

gaisagrābslis

Jāceļ jauns sporta centrs ar varen plašu sporta zāli, peldbaseinu,dažādu nodarbību telpām, bet šitas vecais šķūnis *Mēmele* tik tiešām jānodod BVĢ apgādībā.
Par jaunā centra direktoru varētu būt es,jo esmu iecerējis saradoties ar kādu no vadošajiem *šūpotājiem*/*vēdinātājām*

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 13:32

janka

Noželojamākā vieta ir Bauska, ar visiem tās izrietošajiem deputātiem,ka nav kur pilsētā normāli noorganizēt novada,kur nu vēl republikas līmeņa mačus,kauns,spriež tik kā kabatas piepildīt ar naudu,un radiniekus uzsēdināt uz bieziem krēsliem,par jaunatni nedomājot.- -nelieši-

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 12:43

ja

Noželojamākā vieta ir Bauska, ar visiem tās izrietošajiem deputātiem,ka nav kur pilsētā normāli noorganizēt novada,kur nu vēl republikas līmeņa mačus,kauns,spriež tik kā kabatas piepildīt ar naudu,un radiniekus uzsēdināt uz bieziem krēsliem

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 12:40

Vietējās ziņas