Sporta dzīve novados teju apstājusies; Bauskas baseins darbu turpinās 8

Ministru kabineta jauno noteikumu dēļ, lai mazinātu «Covid-19» izplatību, arī Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā jāpārtrauc sporta sacensību rīkošana un daļēji arī treniņu norise.

Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa stāsta, ka Bauskas baseins darbu turpinās, taču būs pārmaiņas. Nodarbības notiks kontrolēti, distancējoties un atstājot dezinfekcijas laiku starp grupām. Pieaugušie varēs baseinu apmeklēt tikai vakarā, visdrīzāk, būs mainīts apmeklējuma laiks grupām. Savukārt sporta skolas treniņi pārsvarā notiks ārpus telpām – zālēs un nodarbību telpās tikai individuāli.

Vecumnieku novadā sporta dzīve apstājusies. «Volejbolu spēlēs tikai Baltijas līgas, Nacionālās līgas mači nenotiks. Arī novadā sporta pasākumu nebūs,» informē Vecumnieku pagasta sporta organizators Ivars Sproģis.

Bauskas novada sporta centra «Mēmele» direktore Līga Rimševica informēja, ka tuvākajās trijās nedēļās Bauskas novadā sporta pasākumu nebūs. Sacensībās nepiedalīsies arī «Elvi» Latvijas florbola virslīgas komanda «Bauska», jo vienībā ir daudz sporta skolas audzēkņu līdz 18 gadu vecumam, kam liegts piedalīties šādos turnīros. Virslīgā dažas komandas ir piekritušas turpināt mačus, dažas atteikušās, un pašlaik nav skaidrs, kāds būs turpmākais turnīra formāts.

«Lielo komandu sportisti trenēsies ārā. Aicinām visus aktīvi darboties – skriet, nūjot, citādi pielāgoties apstākļiem. Treneri ar audzēkņiem varēs strādā individuāli, tam arī pielāgosimies,» informē L. Rimševica.

Treneri gan ir neapmierināti ar tādiem noteikumiem. It īpaši tāpēc, ka iepriekš solīja lokālus ierobežojumus novados ar saslimušajiem. Pārsteidz  arī tas, ka ēdināšanas vietās var būt līdz 30 cilvēkiem, bet sporta zālēs atļautas tikai individuālas nodarbības. «30 cilvēki var dzert kopā, bet sportot nevar? Varbūt tad mums treniņus nosaukt par tematisko ballīti un tā katru dienu sanākt kopā?» retoriski vaicā Līga. Visus noteikumus tomēr ievērošot. «Ministru kabineta noteikumi jāpilda. Disciplinēti pakļaujamies,» teic L. Rimševica.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

???

Vai tad ar maskām peldēsies, pirtīs pērsies, dušosies?

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 14:29

Tiešām

vai uz šo iestādi Covid neattiecas? Vai vienā celiņā peldēsies tikai viens cilvēks? Nekur tā īsti nav izskaidrots.Un vai tagad nu akurāt visiem tā vajag peldēties,šajā laikā??

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 16:46

Xx

Murgs!
Arī baseinā nedrīkst!
Domā,ka ūdens hlorēts tad var?

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 18:45

Tauta

Uz visiem neattiecās vienādi noteikumi? Kā tad tā?

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 18:51

Mmm

Man tas baseins riebj,fui!Viens hlors ūdenī

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 21:11

sports

Hlors arī, bet kā tautā saka, nepatīkama aura.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 21:50

D

Tad sēdi un neklepo. Neviens tevi nespiež tur iet.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.26 15:46

Daina

Lai varētu turpināt trenēties, nolikt lielajā zālē pa vidu galdu ar ūdens pudelēm, tad iziet laukā apskriet vienu apli un pēcāk "it kā" neievērojot galda ētikas normas ap to galdu var veikt vingrinājumus (ievērojot distanci), lai veicinātu ēstgribu. :)
Traks šis laiks, lai tik laba veselība!

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.16 22:21

Vietējās ziņas