Sporta hallei būs nepieciešami papildus līdzekļi 40

Bauskas novada domē notikusi informatīva tikšanās par izmaiņām, kas saistītas ar sporta halles būvniecības procesu Bauskas stadionā. Bauskas novada domes nolīgts speciālists informēja par jaunākajiem notikumiem un gaidāmajām izmaiņām.

Bauskas novada domes vadība noalgojusi juristu Jāni Uzulēnu, lai atrisinātu nepatīkamu situāciju, kas izveidojusies saistībā ar sporta halles būvniecību. J. Uzulēns informēja, ka šogad SIA «Projektēšanas birojs «Austrumi»» praktiski neveica savu darbu, tāpēc Bauskas novada dome pieņēmusi lēmumu pārtraukt līgumattiecības. Izdevies iegūt no uzņēmuma projekta autortiesības, un tas ļauj ar zināmām izmaiņām turpināt būvniecības darbus.

Jurists informēja, ka Iepirkumu uzraudzības birojs atļāvis pārslēgt līgumu ar būvnieci SIA «Selva Būve», uzticot tai arī projektēšanas daļu. Ir skaidrs, ka būs papildu izmaksas, kuras radušās SIA «Projektēšanas birojs «Austrumi»» dēļ, un par to vairāk varētu būt zināms tuvāko nedēļu laikā.

J. Uzulēns aicināja šīs papildu izmaksas vērtēt kā zaudējumus un piedzīt tos no projektētāju biroja vai arī atgūt daļu finanšu no apdrošinātājiem.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs A. Jātnieks informēja, ka speciālists nolīgts, lai atrisinātu nepatīkamo situāciju, kuras dēļ būve atkal kavējas.

Plašāk par šo situāciju lasiet laikraksta  «Bauskas Dzīve» 28. maija numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 40

???

Atkal? Un varēja jau pateikt, cik novadam maksā katra dīkstāves diena!

pirms gada, 2019.05.24 09:00

!!!!

Vai tad nepieņēma tikko jaunu juridiskās nodaļas vadītāju?Fiksāk vajag Bausku apvienot ar blakus novadiem ,būs no kurienes naudu slaukt savām "kosmosa" plānu būvēm

pirms gada, 2019.05.24 09:29

umm

Tas viss nesabruks pie pirmajiem pavasara plūdiem?

pirms gada, 2019.05.24 09:58

ko tu?

šie tūkstoši kubikmetru betona dod sportistiem to pašu drošību ko būves pazīstamajā "Vilku midzenī" Polijā, ja tomēr gadīsies kāds brāķis, tad sardzē būs "upju pļāvēji", lai ūdens līmenis neceltos ne par centimetru, kā darīt ieteica domes pieaicinātais "eksperts" upju aizaugšanas un pamatu applūšanas jautājumos.

pirms gada, 2019.05.24 13:08

ilmārs

Tikai nu nebrauciet virsū pašvaldībai, pašvaldība darbojas LR Saeimas pieņemto likumu ietvaros.Kādi viņi ir izjūtam mēs katrs ikdienā uz savas ādas. Kamēr likumi, kas uztaisīti sev, 4. maija republikāņiem un viņu radiem un čomiem, netiks mainīti, nekas savādāk nebūs. Neesmu kaut kā dzirdējis pirms kārtējām vēlēšanām ka kāds kaut iepīkstētos ar šādu aicinājumu topošajiem deputātiem. Nu tad strebjam to ko paši ievārījām.

pirms gada, 2019.05.24 10:07

Lauķi

Mēs kaudzi naudas iztērējām EU vēlēšanām, mums naudu vajag !

pirms gada, 2019.05.24 13:23

Raimonds

Kad beidzot izvērtēs Grantiņas atbildību un atbilstību ieņemajam amatam? Peldbaseins sadārdzinājās ļoti dārgi,tagad sporta halle!!! Man te teiks,ka Grantiņa nav celtnieks,bet viņa ir direktore iestādei,kurai ceļ halli un jebkurš normāls direktors sekos celtniecībai un pieaicinās speciālistus,ja ko nesapratīs. Es domāju,ka Grantiņai jāatkāpjas un jāiet pensijā. Ja tev ceļ ēku,tad arī atbildi par to. Biruta saņemies un atkāpies tāpat kā Žābovs un visi būs laimīgi.

pirms gada, 2019.05.24 13:36

X

Grantiņai jāatkāpjas un jāiet pensijā. Ja tev ceļ ēku,tad arī atbildi par to. Biruta saņemies un atkāpies tāpat kā Žābovs un visi būs laimīgi.

pirms gada, 2019.05.24 14:08

Lolita

Birutai nekur nav jāatkāpjas ,viņa ir viens no tiem direktoriem,kuram rūp Bauskas attīstība un mūsu bērnu nākotne.Kauns par domes mazspēju uzņemties atbildību ,labo gribu strādāt novada labā.

pirms gada, 2019.05.24 16:02

Jurists

Kamdēļ jāņem jurists no malas. Domē 3 juristi ir. Ko tie dara?

pirms gada, 2019.05.24 14:08

3 jurists

Mūs pieņēma SAŅEMT ATALGOJUMU , par darbu ???? , kas tas tāds par terminu.4- tā sabiedr . att. specene- nevajag viņus nomelnot , viņi raujās vaiga sviedros, nākošajā sēdē lemsim par TRĪS juristu palīgu pieņemšanu AMATĀ , ne jau darbā.

pirms gada, 2019.05.24 17:25

auļotājs

Ir skaidrs, ka būs papildu izmaksas, kuras radušās SIA «Projektēšanas birojs «Austrumi»» dēļ.....?!, un par to vairāk varētu būt zināms tuvāko nedēļu laikā.....nju ko baušķi saturieties, domes tingeļtangeļi &Co sagatavojuši jums kārtējo cirpienu..... izbaudiet!

pirms gada, 2019.05.24 14:11

Voldemārs

Pašvaldībai uzdevums nodrošināt materiālo bāzi izglītības iestādēm un direktoram pasniegt atslēgas nododot būvi mācību procesa organizēšanai.Direktora dara pienākumos neietilpst būvniecības procesu vadīšana .Ko dara lielais pulks domes darboņu ,kuri saņem prāvas algas un garlaikojas ērtajos kabinetos gaidot kārtējas dienas nogali ?

pirms gada, 2019.05.24 15:53

bet,

tur jau tie mēsli sākas, ka direktors, kura vadītās iestādes vajadzībām ceļ būvi, ne par ko naf atbildīgs, "atbildīgo" ar konkurētspējīgām algām speciālistu krēslos ir tik daudz, ka gadiem var meklēt atbildīgo.. Nav tā, kā bija pirms totālas bezatbildības iestāšanās, kad, piemēram, skolas direktors atbildēja gan par remontiem, gan par celtniecību viņa vadītā iestādē, vai padomju un īsa pēcpadomju laika direktori bija dumjāki par tagadējiem un vēl neprata izvairīties no atbildības, vai arī domē, jeb tolaik rajona padomē vēl tik daudz liekēžu nebija ieviesies?

pirms gada, 2019.05.24 16:13

Voldim

Kāpēc tad iespējami Biruta staigā pa baseinu apmeklētājiem un pensionārēm lielās-re kādu darbu esot ielikusi,lai viņas varētu šeit peldēt,bet te izrādās,ka direktorei nav jāatbild par celtniecību,bet jāsaņam tikai atslēgas no ēkas. Pastāsti,kāpēc tad viņa iespējams maisās pa celtniecības objektu,kāpēc iespējami bija uz spāru svētkiem vai tad tā nebija Biruta,kas pamatos kaut ko tur iebetonēja nākošajām paaudzēm?

pirms gada, 2019.05.24 23:08

aiziet!

Gaidam kādu skaidrojošo komentāru no izbijušā trolejbusa parka direktora! :)

pirms gada, 2019.05.24 16:09

IERĒDNIS

Ar katru sēdi kāds štats klāt .Drīz jaunu ēku domei jābūvē .

pirms gada, 2019.05.24 16:46

Raimonds

Nākošgad , vēlēšanas būs pagājušas ieliksim kārtīgu NĪN, protams vēl - bibliotēka - stikla kalns 2.

pirms gada, 2019.05.24 17:27

?

šausmas, tagad Rīgas domi pārbauda, atklājās baisas lietas. Varbūt arī te kaut ko vajag pārbaudīt?

pirms gada, 2019.05.24 21:03

.....

Bauskā ir spēcīga aizmugure, nebaudīs.

pirms gada, 2019.05.24 22:53

kkk

Visu laiku pietika ar vienu sabidrisko attiecību speciālista,bet tagad jau 4 !!! Ko viņi dara? Iespējams,ka slavina domes pozīciju un noliek opozīciju. Jātnieka kungs,varbūt to 3 sab.liet.specu. algu vietā varējām labāk pirkt labas juristu firmas pakalpojumus?

pirms gada, 2019.05.24 22:58

tev ķķķ

Sabiedrisko attiecību nodaļa sporta halli neceļ.Bet ko viņi dara,Tu taču vari atnākt pie viņiem un aprunāties,nevis sēdēt uz dīvāna un domāt katru dienu-ko viņi visi četru tur dara.Tu taču šausmīgi nomoki sevi.Vai nu otrs variants.Lai tev nebūtu jāmoka sava galva,ej palīdzi celt to būvi.

pirms gada, 2019.05.25 09:20

ko viņas dara?

ko dara? spodrina un slavē domes tēlu, tikai tā darba ražība, kas tiek prasīta no ražošanā nodarbinātajiem, salīdzinājumā, labi ja ir viena desmitā daļa, ja ne vēl mazāk. Piemēram, ko dara vienotā pakalpojumu centra darbinieces, ja ne visu laiku žāvājas un šad tad kādam parāda virzienu uz vajadzīgo kabinetu...

pirms gada, 2019.05.25 09:41

tam-ko viņas dara

Es nesaprotu kā Tu vari tik ļoti labi ( vismaz pēc tavām domām) zināt,ko dara vienotā pakalpojumu centra darbinieces.Aiz stūra lūri un redzi,ka viņas no bezdarbības žāvājas.Pēc tavām domām vispār neviens neko nedara,tikai žāvājas.Tā es to saprotu.Vai nu tev tā patīk tās meitenes,bet viņas tev nepievērš uzmanību.Nu meklē citas,ko kreņķējies tik dikti.

pirms gada, 2019.05.25 14:40

nevajadzētu vispārināt

"vispār neviens neko nedara", jautājums ir- kāda ir noslodze šīm "centra" darbiniecēm", vai viņām mēnesī sanāk pat diena no tā darba, ko veic, piemēram, RIMI kasiere?

pirms gada, 2019.05.26 10:06

Nevispārinātājs

Lai kasieres nāk uz domi, kad ir vakances. Ak neņem? Jo nav augstākās izglītības? Kā tad tā? Diskusijas beigas.

pirms gada, 2019.05.26 10:43

tiešām,

vairs nevar nopirkt diplomu RPIVā, arī Turībā ar to tagad zināmas grūtības, bet vairums "speciālistu" novada domē "rullē" tieši ar šo "mācību iestāžu" izsniegtiem diplomiem. Skaudība jau ir, ja salīdzina ar vienādu diplomu kabatā strādājošo algas un iespējas domē, vai skolā un bērnudārzā

pirms gada, 2019.05.26 12:42

Staigātājs

Izmaksas uz vienu sportotgribētāju nesamērīgi lielas. Vai kāds ir papētījis,kāds būs noslogojums?Neredzu,ka stadionu labā laikā kādi sportisti apkārt gāztu.Vai tik Līgucītis,Ingucītis un Biruta vienas pašas tur negrozīsies ?Un kā beidzās valsts kontroles revīzija par nelietderīgām sporta būvēm Bauskā?Rezumē -būtu labāk attīstījuši infrastruktūru,kas ir pieejama plašākām nodokļu maksātāju kategorijām Ģimenēm ar bērniem velo celiņus ,pasraugu takas jo lielākā daļa nesporto un tiem,kas sporto ,infrastruktūras Bauskā ir pat ļoti pietiekami

pirms gada, 2019.05.25 08:58

ha

Kopā visas negrozās mazais kašķis savā starpā.

pirms gada, 2019.05.25 21:46

Dadzis

Diezgan skumji,kad mums nav,kārtīgi savas jomas zinātāji,saistībā ar būvniecību,ir tak domē būvtehniķi ,atbildīgie par projektiem,vai tad viņi nepiedalās,pirms projektu izpētē,šajā gadījumā par sporta halli?Tas jau zināms,kad izmaksas būs dārgas,pie katras līguma maiņas darbam kvalitāte ar krītas!

pirms gada, 2019.05.25 10:24

lai pastāv "pie ratiem"

būvtehniķi ir stata vietas novada domes ēkā, bet īstie lēmēji ir tie, ar kuru lēmumiem tiek "apgrozīta" nauda, un šoreiz ne mazā. Nezinu kā tagad, bet agrāk svarīgus lēmumus izlēma vietnieks, vēl senāk "Derpeles" direktors, ar diezgan īpatnēju sapratni būvniecības jautājumos, toties visu zinošs. Laikam, tagad "speciālisti it visos jautājumos" ir Čačs, Kalinka un vēl pāris meitenes...

pirms gada, 2019.05.25 13:36

neko nesaprotu

Tātad mūsu valstī tomēr naudas ir pietiekoši.Tātad tā nav taisnība,ka trūkst naudas medicīnai,izglītībai pensiju pielikumam un daudz kam citam.Tad kāpēc nepārtraukti aicina ziedot,notiek labdarības pasākumi.Ja jau esam tik bagāti!

pirms gada, 2019.05.26 08:34

ko nesaproti?

arī Bauskas novada budžetā trūkst, bet ir izmantotas iespējas aizņemties, lai šo, jau privātajās kabatās novirzīto naudu atdotu jau katrs novada jaundzimušais

pirms gada, 2019.05.26 12:47

tingeļtangels

vai Bauskas novada domes būvniecības projekttangeļiem Jātniekam ar Čaču, izpilddirektoru tandēmam Kalinkai ar Ruhocku un zemniecei Grantiņai pēc jau tradicionāli kārtējiem sastrādātajiem m*****m nav laiks pakot čemodānus?

pirms gada, 2019.05.28 09:00

Redīs

Kur iepirkumu bossa un viņa komandas vārdi,kuri bauda sava sastrādātā ''darba ''augļus .Viss incognito un tik profesionāli nostrādāts .Kad izpurinās šos darboņus ?Kur palicis Vilciņš ?

pirms gada, 2019.05.28 11:21

priekā!

Satina makšķeri pēc Vimbu svētkiem!
Tagad provesu vadīs vecis no meža.

pirms gada, 2019.05.28 12:14

Sākās citi miljoni......vai apsriest nevajadzēja?

Projektā plānots izveidot Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT) un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (FT) Rūpniecības ielā 9, Bauskā.

Projekta ietvaros tiks izveidoti grupu dzīvokļi pilngadīgām personām ar GRT Pļavu ielā 12, Bauskā - 16 personām.

Projekta kopējās plānotās attiecināmās izmaksas līdz 1 684 587,00 eiro. ERAF līdzfinansējums 581 816,50 eiro, valsts budžeta dotācija 63 172,01 eiro, pašvaldības līdzfinansējums līdz 1 039 598,49 eiro. Projekta atbalsta gadījumā pašvaldībai būs jānodrošina priekšfinansējums.

pirms gada, 2019.05.28 12:38

Vietējās ziņas