Sporta ielu Iecavā remontēs DzKS pārziņā

Šogad plānots remonts Sporta ielai Iecavā, kas ved gar luterāņu baznīcu uz vingrošanas laukumu un Pārupes gājēju tiltu. Skolas seguma remonts, paplašinot šauro brauktuvi, notiks ar pašvaldības kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) darbinieku spēkiem, portālam apstiprināja uzņēmuma vadītājs Jānis Feldmanis.

DzKS jau sākuši darbus, vienlaikus siltinot un uzliekot hidroizolāciju arī Sporta ielas 1. nama pagrabstāvam, stāsta J. Feldmanis. Mājas remontdarbus apsaimniekošanas uzņēmums īstenos par dzīvokļu īpašnieku izveidotajiem uzkrājumiem.

«Ielas remonta laikā paplašināsim brauktuvi, kas tagad ir ļoti šaura un rada neērtas situācijas. Ietves platums saglabāsies, lai būtu ērti pārvietoties gājējiem. Sakārtosim arī zem ielas esošo infrastruktūru,» skaidro DzKS vadītājs.

Pašvaldības budžetā ielas remontam ieplānoti 8513 eiro. Šogad Iecavas novadā paredzēts arī sagatavot Skolas ielas rekonstrukcijas tehnisko projektu par 12 916 eiro un ar 3582 eiro ieguldījumu remontēt Zālītes ciema tiltu pār Ikstruma upi. Jāatgādina, ka Skolas iela, pa kuru uz Iecavas mācību iestādēm dodas triju skolu audzēkņi un pedagogi, kopš padomju laikiem saglabājusi sliktu asfalta segumu bez ietvēm, nekādi neatbilstot drošas satiksmes prasībām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas