Sporta laukumi pie Bauskas 2.vidusskolas bērnu un jauniešu piepildīti 7

No 1. jūnija rekonstruētais Bauskas pilsētas 2. vidusskolas stadions ir atvērts ikvienam, kas vēlas nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

Jau ar pirmajām dienām apmeklētāju ir diezgan daudz. Viņu vidū ir arī Alens Andrejevs, viens no labākajiem Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunajiem basketbolistiem. Puisis uz  stadionu nāk spēlēt basketbolu. «Man patīk basketbola grozi, laukums ir jauns, jauniešiem ļoti patīkams,» stāsta Alens. Viņš uzskata, ka šādi sporta laukumi ir vajadzīgi, jo jauniešiem un pārējiem ir jāsporto, jāuztur sevi labā fiziskā formā.

Arī baušķeniece Samanta nāk uz jauno stadionu uzspēlēt basketbolu – pamētāt bumbu grozā. Viņasprāt, stadiona infrastruktūra ir ļoti piemērota jaunajai paaudzei – vairāki aktivitāšu laukumi, volejbola laukumi. «Noteikti nākšu spēlēt bumbu. Man patīk, ka hobijs nav jāīsteno tālu no mājām,» atzīst Samanta.

Savulaik Bauskas novada domes sēdē jautājums par stadiona atklāšanu apmeklētājiem raisīja virkni diskusiju. Lai arī būvniecības laikā bija apsolīts, ka stadions būs atvērts vietējai sabiedrībai, Bauskas 2. vidusskolas direktore Vera Grigorjeva minēja, ka līgumā nekas tāds nav noteikts. Tomēr skolas vadība no iekšējiem resursiem rada iespējas algot darbinieku, kas pārzinās stadiona teritoriju, un piekrita atvērt stadionu novada iedzīvotājiem. Gan deputāti, gan skolas pārstāvji minēja, ka ļoti svarīga būs apmeklētāju uzvedība – ja apzināti lauzīs un bojās konstrukcijas, domāšot par teritorijas slēgšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Petuhs

Ielu vingrošanas trenažieri ir tikai divi, pārējie ir vienkārši dzelzs gabali ar kustīgiem elementiem!

pirms gada, 2019.06.08 15:52

Petuhs

Vel aizdomīga likās vingrošanas iekārtu stiprība, plānas caurules plastmasas stiprinājumos!

pirms gada, 2019.06.08 15:57

vietējā

Stadions ļoti patīk. Lieliska atmosfēra, kad jaunieši pavada savu ikdienu sportojot un atpūšoties

pirms gada, 2019.06.08 19:20

Vietējai

Vajag pašai mesties sportiskā garā uz laukumu, nevis tikai no malas priecāties!

pirms gada, 2019.06.08 21:07

Laucins

Tikai nav padomāts par senjoriem .Viņiem ar gribās ar trennežieriem nodarboties bet nav.

pirms gada, 2019.06.10 09:00

Britanec

Mans bērns arī apmeklē jaunu stadionu. Paldies par tādu iespēju! Varbūt arī es kādu vakaru aiziešu:)

pirms gada, 2019.06.10 09:08

Vietējās ziņas