Sporta sezonu aptur; daži turnīri beigušies – FK «Iecava» 2.vietā

Reizē ar jaunajiem «Covid-19» ierobežošanas noteikumiem apstājusies arī sporta dzīve Latvijā, tai skaitā jau iesāktie dažādu sporta veidu turnīri sezonas garumā. Tomēr ir arī turnīri, kuri ir nevis apturēti, bet arī noslēgti. Notiek starptautiska mēroga sacensības, bet arī tās bez skatītājiem.

Otro vietu Latvijas Futbola sieviešu 1. līgas čempionātā izcīnījusi FK «Iecava» komanda. Sacensības, ņemot vērā «Covid-19» noteikumus, beidzās agrāk, un rezultātā ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs iecavnieces izcīnīja otro vietu 1. līgā. «Veiksmīga sezona. Labas spēles ar komandām, kuras iepriekš neizdevās uzvarēt. Labs sastāvs, ir papildinājums, viss kopā labi sakrita. Pašam prieks un vienībai arī bija pareizā attieksme,» apliecina komandas treneris Jevgenijs Gedertsons. Viņš gan atzīst, ka par nākamo sezonu vēl skaidrības nav – ir iespējas spēlēt virslīgā, bet tad ir jāsaprot, ka tas ir pavisam cita līmeņa futbols, kurš nepieciešamas ne tikai labākas spēlētāju prasmes, bet arī komandas organizācija un finansējums.

Beigušās arī Latvijas Futbola 3. līgas čempionāta spēles. Rietumu grupā 11. vietā ar vienu uzvaru un vienu neizšķirtu sezonu pabeidza «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» vienība. Savukārt Ziemeļu grupā uzvarēja FK «Auda» komanda, kurā spēlē arī Bauskas novada pārstāvji Jānis Rotbergs un Kristers Panteļejevs. «Tagad gaidām, vai tomēr būs finālturnīrs par iekļūšanu Otrajā līgā. Ja nebūs, tad automātiski esam iekļuvuši turnīrā līgu augstāk,» atzīst J. Rotbergs. Viņš arī informēja, ka Latvijas čempionātā «Evelatus» U18 meistarības līgā Austrumu grupā FK «Auda» vienība ieguva trešo vietu – šīs komandas sastāvā spēlē arī K. Panteļejevs.

Apstādinātas Latvijas basketbola līgas spēles – mači notiks tikai «Pafbet» Igaunijas-Latvijas basketbola līgā, turklāt bez skatītājiem. Nenotiks «Ramirent» Nacionālās līgas un Reģionālās līgas spēles, kur piedalījās arī Bauskas novada klubi. Tā liecina mājaslapas basket.lv informācija. Tāpat pārtrauktas Latvijas Florbola savienības rīkotās sacensības, tai skaitā virslīgas mači. Tā liecina mājaslapas floorball.lv informācija.

Līdz 14. novembrim atcelts arī «Optibet» Latvijas Volejbola čempionāts, kurā šogad spēlēja arī «Vecumnieku» volejbolisti. Vienība 16. oktobrī ar 3:1 pārspēja «Kuldīgas NSS» vienību – 25:18, 25:23, 22:25 un 25:15. 32 punkti Andrim Zadovskim, pa 14 punktiem Kasparam Kaverskim un Reinim Zelčam, pa četriem Arvim Zelčam un Armandam Grudulim, divi punkti Jorenam Janišonim, viens punkts Jānim Zadovskim. Libero pozīcijā bija Alvis Spangers. «Vecumnieku» komanda pagaidām ir turnīra līdere ar trim uzvarām.

Visos šajos čempionātos dalībnieki cer, ka sacensības atsāksies pēc 15. novembra.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas