Sportiskās aktivitātes iespējams rīkot arī attālinātā režīmā

Codes pagasta sporta organizators Jānis Rotbergs «Veselības mēneša» laikā ar interneta programmas «Endomondo» palīdzību rīkoja izaicinājuma sacensības skriešanā, riteņbraukšanā un nūjošanā. Dalībnieki trīs distancēs kopā pieveikuši vairāk nekā trīs tūkstošus kilometru.

Izaicinājums ritēja gandrīz trīs nedēļas – no 3. līdz 22. novembrim. «Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību un milzīgo centību visu divdesmit dienu garumā,» priecīgs ir sacensību organizators. Līdzīgas aktivitātes notiek arī citos novados. Ar 1. decembri Rundāles novadā sāksies Ziemas izaicinājums. Līdzīgs pasākums Rundāles novadā notika vasarā, un plašāk ar jauno izaicinājumu var iepazīties Rundāles novada mājaslapā.


Ļoti iepriecināts par izaicinājumu ir vīru grupas uzvarētājs skriešanā Kristaps Paegle. «Netīšām ieraudzīju un izdomāju piedalīties tieši skriešanā. Par laimi, jau divas nedēļas iepriekš biju sācis skriet tā nopietnāk, un tas patiešām daudz palīdzēja,» tā K. Paegle.

Uzvarētājs atzīst, ka šoreiz ir lielu pateicību parādā vairākiem cilvēkiem, kas palīdzējuši ļoti dažādos veidos. «Vispirms paldies tuvākajiem konkurentiem, kas mudināja tik daudz noskriet. Šoreiz tiešām neskrēju pēc programmas. Mērķis bija šī mazā uzvara izaicinājumā. Paldies Madarai Siliņai, kas mani motivēja. Tāpat jāpateicas Viesturam Lācim, kas mudināja vairāk skriet un tiekties pēc uzvaras. Paldies Artūram Dulbem un Jānim Lakovicam, kas palīdzēja ar daudziem padomiem un mudināja sākt lietot pulsa jostu. Tas ļāva pēdējās dienās skriet pēc pulsa. Izskatās, ka būs jāpērk arī pulkstenis pulsa noteikšanai. Un noteikti jāpateicas Jānim Rotbergam par šo izaicinājumu. Skriet ir forši!» pateicīgs ir K. Paegle.

Viena no distanču līderēm bija Evita Ozola, kas kopā pieveica vairāk nekā 370 kilometru. Savā sociālo tīklu lapas ierakstā viņa atzīst, ka tik sīvu konkurenci nemaz nebija gaidījusi un bijis brīdis, kad iestājusies lūzuma izjūta. Tomēr līderpozīcijas izdevies noturēt, lai arī puišiem skriešanā iznācis piekāpties. Toties staigāšanā labākais rezultāts starp visiem.
Izaicinājuma organizators atzīst, ka ir pateicīgs uzņēmumiem, kas atbalstīja iniciatīvu, – «Balticovo» un «Poļu nams», kā arī palīgiem no Codes pagasta pārvaldes un Bauskas novada jauniešiem. «Paldies, un tiekamies jau nākamajos izaicinājumos!» pauž J. Rotbergs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas