Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sportistus šosestdien gaida vairākas aizraujošas sacensības 6

Mūsu novadu sportistus šosestdien gaida vairākas aizraujošas sacensības. Atliek vienīgi minēt, kā nu kurš sadalīsies pa pagastiem un sacīkstēm, jo sestdien, 3. septembrī, tādas ir četras. Bauskas novada sporta bāzē Pilskalna ielā 26 notiks draudzības spēle futbolā uz lielā laukuma starp Liepājas veterānu sporta klubu un Bauskas futbola veterāniem. Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele pastāstīja, ka spēles ideja nākusi no līdzīga turnīra, kurš notika Liepājā. Tika gaidīts, ka pievienosies arī komanda no Lietuvas, bet tā dalību ir atteikusi. Nebeidzas pludmales volejbola sezona. Rundāles novada Viesturu pagasta «Īslīčos» atkal notiks pludmales volejbola sacensības. Jāuzsver, ka nākamnedēļ smilšu volejbola cienītājus pie sevis aicina Boriss Muravjovs uz Rundāles pagasta «Līdumniekiem», bet šī vasaras sporta veida sezona varētu beigties 24. septembrī tajos pašos «Līdumniekos», kad tiks izcīnīts Miķeļu kauss. Gadījumā, ja 24. septembrī būs slikts laiks, sacensības pārcels uz Griķu pamatskolas sporta zāli. Codes pamatskolas sporta bāzē notiks Codes pagasta II vasaras sporta spēles. Sacīkstes paredzētas tādās disciplīnās kā tautas bumba, kross, virves vilkšana, stafete un tāllēkšana no vietas, 100 metru skrējiens, smaguma mešana tālumā, svara stieņa spiešana guļus un sava svara spiešana guļus. Ir iecerēta sacensību programma dalībniekiem ar īpašām vajadzībām - šautriņu mešana, stafete, bumbiņas mešana tālumā, šaušana ar pneimatisko šauteni. Sporta svētki notiks arī Vecumnieku novada Bārbelē. Spēkus varēs izmēģināt, spēlējot futbolu, ielu basketbolu un volejbolu. Zoles spēles meistariem būs savs turnīrs. Sportiskas atrakcijas paredzētas arī bērniem līdz desmit gadu vecumam. Bārbeles un Skaistkalnes pagasta sporta organizators Ēvalds Čerpinskis informē, ka dienas otrajā pusē gaidīti staba metēji tālumā un virves vilcēju komandas. Virves vilkšanas vienībā jābūt vienai daiļa dzimuma pārstāvei. Vairāk informācijas mājaslapā vecumnieki.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 6

smieklīgi

Normāls duraks, pats lasa komentārus un gaudo par smadzenēm! Diez vai pats ko vairāk par rakstīšanu ir apguvis!

pirms 9 gadiem, 2011.09.04 11:29

atbilde "s"

Iespējams Codes Vasaras sporta spēļu nolikumu aizsūtīt uz e-pastu. Norādiet lūdzu uz kādu.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 13:27

...

notiek sporta tusiņš un raksta.... darboņām kaut kā punkti jākrāj...

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 13:14

Jums sportistiem ir slimas smadzenes jo iedomājušies, ka tikai par Jums, tūlīt pat un vienmēr, VISIEM jāraksta, jārunā, jāzin un vēl labāk jāpielūdz. Būsi pietiekami izaudzis, kāds noteikti pieies un tevi konkrēti nointerves pi... jeb kā jūs tur paši savā starpā runājaties?

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 13:01

jānis

Varnevič, ko staigāji pa Stelpi, bet nekā nevari zurakstīt. vai tad tikai par Bausku jāraksta, varēji jau kaut ko par Stelpi arī ierakstīt.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 10:50

s

Kur var atrast kādu detalizētāku informāciju par Codes un Bārbeles spēlēm?

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 10:44

Vietējās ziņas