Sporto lieli un mazi

Bauskas pilsētas stadionā 23. maijā notika nodibinājuma «Tavs līdzcilvēks» rīkotās sporta sacensības bērniem invalīdiem un mazturīgo ģimenēm.

Uz sacīkstēm ieradās aptuveni 100 bērnu un vecāku no Bauskas, Vecsaules, Brunavas, Codes un Raunas novada Drustiem. Piedalījās Pestīšanas Armijas Bauskas korpusa sporta grupa «Zvaigzne». Sanākušos sveica nodibinājuma «Tavs līdzcilvēks» vadītāja Ruta Hansena.

«Izbraucām jau astoņos no rīta, lai laikus paspētu. Mūsu Pestīšanas Armijas korpuss sadarbojas ar Bausku, tāpēc devāmies ciemos. Pēc sacīkstēm brauksim uz Rundāles pili. Mūsu bērniem lielākā daļa sacensību dalībnieku ir labi paziņas – esam tikušies jau iepriekš,» stāstīja Ilona Kapare, viešņa no Raunas novada Drustiem.

Sacīkstes organizēja sporta grupas «Zvaigzne» vadītāja Marija Bobele. Bērni sacentās šķīvīšu mešanā, bumbiņu mešanā grozā, ķengursomas sacīkstēs, ķerras braukšanā, florbola bumbiņu sišanā mērķī, lēkšanā maisos, šautriņu mešanā un citos sacīkšu veidos. Startēja gan trīs gadus veci bērni, gan pusaudži. Veiksmīgākie saņēma diplomus. Piemiņas dāvaniņas tika visiem sacīkšu dalībniekiem.
Reizē ar mazajiem sportistiem treniņus Bauskas stadionā aizvadīja Latvijas rekordists daudzcīņā un Londonas olimpisko spēļu dalībnieks Edgars Eriņš. Rekonstruētais stadions ļauj pilnvērtīgi sacensties gan tiem, kas sper pirmos soļus sportā, gan tiem, kas gatavojas pasaules visaugstākā ranga sacīkstēm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas