Sportot gribētājus aicina doties uz Bārbeli

Visi aktīva dzīvesveida cienītāji un sporta entuziasti aicināti piedalīties Vecumnieku novada Bārbeles pagasta sporta svētkos. Sacensību organizators Ēvalds Čerpinskis informē, ka komandu turnīri notiks futbola, volejbola un ielu basketbola laukumos. Par individuālajām balvām varēs cīnīties šautriņu mešanā, florbola metienos un zolītes turnīrā.

«Parasti visvairāk ir futbola komandu – sešas līdz astoņas, ir arī pāris volejbola un basketbola vienību. Šogad plānojam sagaidīt arī meitenes,» tā Ē. Čerpinskis.

Bārbelietis Kristaps Kļaviņš palīdz organizēt sporta svētkus. Viņš atzīst, ka pērnais gads nebija veiksmīgākais: «Ieradās diezgan maz dalībnieku, jo sporta svētki notika jūlijā, kad bija daudz citu pasākumu. Šogad ceram uz vietējo un kaimiņu pagastu lielāku atsaucību.»

Viņam piekrīt Ēvalds Čerpinskis. «Citus gadus sporta pasākumi pārklājās un iedzīvotājiem jau bija apnicis visur piedalīties, tāpēc aktivitāte nebija liela. Šogad Vecumnieku novadā esam pirmie, kas rīko sporta svētkus. Ceram, ka daudzi būs izslāpuši pēc sportošanas, un mums pievienosies.»

 Futbola komandā var pieteikt līdz deviņiem spēlētājiem, pieci no viņiem un vārtsargs vienlaikus atrodas laukumā. Basketbola vienībā var būt četri, bet laukumā trīs spēlētāji, savukārt volejbolā var pieteikt trīs spēlētājus, bet uz laukuma atrodas divi.
Pieteikšanās sacensību dienā, 20. jūnijā, no plkst. 9.30 Bārbeles sporta laukumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas