Sportotgribētājus aicina doties uz Kurmeni

Visi sportotgribētāji un aktīva dzīvesveida cienītāji aicināti uz Vecumnieku novada Kurmenes pagasta sporta svētkiem 25. jūlijā Kurmenes skolas sporta laukumā.
 
Sacensību organizators un galvenais tiesnesis Agris Kondrāts informē, ka komandu turnīri notiks futbolā, volejbolā un ielu basketbolā, bet individuāli ikviens varēs pārbaudīt savas spējas šautriņu mešanā, svaru bumbas cilāšanā un kāršu spēlē zolītē.

«Populārākais mums ir futbols. Ik gadu startē ap desmit komandu. Spēlēt basketbolu atbrauc arī kaimiņi lietuvieši. Volejbolā ierasti ir ap piecām komandām,» iepriekšējo gadu pieredzē dalās Agris.

Viņš pastāstīja, ka arī mazākajiem apmeklētājiem un jauniešiem visas dienas garumā tiks nodrošinātas dažādas izklaides iespējas. «Bērni varēs doties stafetēs un rotaļās, balvās saņemot dažādus gardumus, bet lielākie varēs izmēģināt spēkus klinšu sienas pārvarēšanā un vēl citās aktīvam dzīvesveidam raksturīgās izdarībās,» tā A. Kondrāts.

Reģistrācija sacensību dienā paredzēta no pulksten 9, atklāšanas parāde pulksten 10, bet atrakcijas bērniem būs pieejamas no pulksten 11 Kurmenes skolas sporta laukumā.

Futbolā pieteikt var desmit spēlētājus, vienlaicīgi laukumā atradīsies septiņi (6+1). Volejbola laukumā paredzēts doties sešiem spēlētājiem, bet pieteikt var astoņus, savukārt basketbolā vienu komandu var pārstāvēt četri, bet laukumā būs trīs spēlētāji. Individuālajās disciplīnās vērtēšana vīriešiem un sievietēm notiks atsevišķi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas