Sprāgstot auto riepai, šoferis Codes pagastā nobrauc no ceļa

Bauskā, Rīgas ielā, 6. martā vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A4 Avant», būdams alkohola reibumā un bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Arī Bauskas novada Īslīces pagastā 6. martā kāds cits vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Caddy Life», būdams 2,10 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
Savukārt Bauskas novada Codes pagastā 7. martā vīrietis stūrēja automašīnu «Saab-9000» un neizvēlējās drošu, kā arī ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, tādēļ uzbrauca ēkas balstam, to bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskas novada Codes pagastā 6. martā vīrietis vadīja transportlīdzekli «Renault Magnum- 500» sakabē ar puspiekabi un, sprāgstot riepai, nobrauca no ceļa labības laukā. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. martā saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. martā saņemta informācija par 195 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 100 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 52 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un divi kriminālprocesi. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas