Sprāgstot riepai, apgāžas automobilis Iecavas novadā

Bauskas novada Brunavas pagastā 9. jūnijā 2004. gadā dzimis jaunietis diennakts tumšajā laikā pārvietojās pa brauktuves, kas nav apgaismota, nomali, bez atstarojošas vestes vai apģērbā labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novadā 10. jūnijā vīrietis stūrēja automašīnu «BMW-325» un, sprāgstot vienai riepai, netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, automašīna apgāzās. Vīrietis negadījumā guva traumas un vērsās ārstniecības iestādē pēc medicīniskās palīdzības. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 10. jūnijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 10. jūnijā saņemta informācija par 120 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 72 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, piecos ir cietušas četras personas un viena gājusi bojā. Reģistrētas divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas