Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par atbalstu uzņēmējiem 5

Kafejnīcā «Čuguna roze» Bauskā otrdien, 29. oktobrī, notiks lietišķa saruna par uzņēmējdarbības atbalstu, portālu informē novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Tikšanās iniciatori ir Bauskas novada uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes locekļi, arī domes deputāti Mārtiņš Ruža un Arnolds Jātnieks. «Bauskas Dzīvei» M. Ruža pastāstīja, ka sarunu mērķis ir uzlabot pašvaldības sadarbību ar uzņēmējiem: «Tā diemžēl sanācis, ka uzņēmējdarbības konsultatīvajai padomei joprojām neizdodas attaisnot savu esamību. Uzņēmēju idejas, vēlmes un priekšlikumi ļoti grūti atrod ceļu līdz atbildīgajām amatpersonām.»

Uz tikšanos aicināti atbildīgie pašvaldības speciālisti un uzņēmēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Elīna

Ļoti žēl,ka nezināju par šādu tikšanos. Kā gan šī informācija nokļuva līdz uzņēmējiem? Tā kā arī esmu uzņēmēja, ar prieku būtu piedalījusies un izteikusi savas domas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.29 18:53

Jurijs

Pievienojos Elīnai. Tas vien jau liecina ka tādas padomes nav, jeb ir slēgtam , izredzētam lokam.

pirms 6 gadiem, 2013.10.29 19:31

Nebiju ...

Nu ko lai saka... Es Bauskas klaču lapeli nelasu, par šādu tikšanos uzzinu, kad jau ir par vēlu. Nemaz tik daudz nopietnu uzņēmēju novadā nav, un ja būtu vēlme rīkot īstu sarunu , tad kaut individuāli apzvanot varēja mēģināt sapulcēt tos. Cita lieta, ja kārtējo reizi imitē darbību un savāc vakariņotājus savā kafeinīcā. Jo uzņēmēji aktīvi iesaistoties tur nemaz nesaietu.
Bet var būt tikai "pirmā pankūka" ?

pirms 6 gadiem, 2013.10.29 19:45

Mārtiņš Ruža

Akmens "Bauskas dzīves" dārzā par nekorekto informāciju...

Reālā situācija ir sekojoša. Šodien sanāca iniciativas grupa no jaunievēlētās domes deputātiem Mārtiņš Ruža, Inita Nagņibeda, Arnolds Jātnieks, Mārīte Ķikure, lai kopīgi vienotos par Bauskas novada domes tikšanos-diskusiju ar Bauskas novada uzņēmējiem,( visiem, bez izņēmuma!!!), jo mūs neapmierina iepriekšējā sasaukumā izveidotās Uznemejdarbības konsultativās padomes bezdarbība...

Pašvaldībai beidzot ir jāuzklausa visu novada uzņēmēju domas, jāieklausās problēmās un jāatrod risinājumu.

Sanāksme varetu notikt starplaika starp 18. novembri un 1.decembri. Vietu un laiku isziņosim laikus caur presi un e-pastiem, tāpēc lūdzu sūtat savus ieteikumus sanāksmes sagatavošanai uz e-pastu
martins.ruza@gmail.com

pirms 6 gadiem, 2013.10.29 21:34

Elīna

Jauki! Paldies :) Mārtiņ !

pirms 6 gadiem, 2013.10.30 17:47

Vietējās ziņas