Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par brīvpusdienām 5. un 6. klases skolēniem 5

Bauskas novada skolās iecerēts palielināt brīvpusdienu saņēmēju skaitu. Par šo ieceri novada deputāti spriedīs 9. janvāra izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē, portālu informē novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Izglītības pārvaldes (IP) vadītāja Aija Spriņķe skaidro, ka pirmajā pusgadā brīvpusdienas skolās pašvaldība maksāja 2. līdz 4. klases skolēniem. No 1. janvāra valsts apņēmusies finansēt ne tikai 1., bet arī 2. klašu skolēnu ēdināšanu. Tādējādi pašvaldība varētu finansēt bezmaksas pusdienas 5. un arī 6. klases skolēniem.  IP saņemti iesniegumi no Īslīces vidusskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas 2. vidusskolas, Mežotnes pamatskolas vecākiem, skolas padomēm. Tajos aicināts rast iespēju paplašināt skolēnu loku, kuriem pašvaldība apmaksātu ēdināšanu. Bauskas sākumskolas padomes priekšsēdētājas Lindas Tijones parakstītajā iesniegumā norādīts, ka pašlaik tikai ceturtā daļa 5. un 6. klašu skolēnu ietur maltīti skolas ēdnīcā. Tādēļ tiek lūgts rast iespēju nodrošināt brīvpusdienas arī šo klašu skolēniem. Ja sagatavotais lēmuma projekts gūs atbalstu izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē, par to vēl spriedīs finanšu komitejā. Galīgajā lasījumā to plānots skatīt novada domes sēdē mēneša beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

iecavnieks

tieši tā-tagad naudu izsaimnieko nezin kur,tad labāk pabarot bērnus.Tikai viena nianse-vai tie bērni ēdīs šīs pusdienas,jo ,no pieredzes,varu teikt,ka neēd.Nesaprotu,ko viņi mājās ēd,bet skolā šaipās un vaipstās .Tā jau ir vec;aku atbildība.

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 18:20

Tur nekas nav jādomā, bet jāstrādā! Agrāk visi bērni ēda pusdienas un neviens pavārs nenomira no darba. Lūk tā!

pirms 7 gadiem, 2013.01.08 21:14

Padomājiet par pavārēm , kam tas kvantums būs jātaisa! Līdz ar to vajag daudz resursus iegādāties, sākot no katliem un plītīm līdz vēl dažādu lietu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.08 17:41

Par

Esmu PAR! Tikai ar ko 7.,8.,9.,10.,11.,12. klases sliktākas?

pirms 7 gadiem, 2013.01.08 17:32

Kur paliek 3 klase? Viņiem pašvaldība neapmaksā?

pirms 7 gadiem, 2013.01.08 16:23

Vietējās ziņas