Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par finansējumu amatierkopām un izglītības iestādēm 1

Bauskas novada izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas 14. augusta sēdē paredzēts izskatīt 12 darba kārtībā iekļautos jautājumus, portālu informēja novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Deputāti spriedīs par pašvaldības līdzfinansējumu vairākiem Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstītajiem projektiem. Tajos paredzēts izgatavot tērpus vairākām novada amatierkopām. Tautas tērpus plānots iegādāt novada jauktajam korim «Dzīle», tautas deju ansamblim «Jandāls», Codes pagasta folkloras kopai «Dreņģeri», Vecsaules pagasta vokālajam ansamblim «Uguntiņas», arī Gailīšu pagasta jauktajam korim «Kamarde», Brunavas pagasta deju kopai «Rota», Codes pagasta vokālajam ansamblim «Mežrozītes» un Ceraukstes pagasta senioru kopai «Sendienas».

Tāpat deputāti lems par Valsts kultūras kapitāla fonda un Zemgales plānošanas reģiona izsludinātajā projektu konkursā iegūto atbalstu pilsētnieku apavu un tērpu aksesuāru izgatavošanai deju grupai «Galms». Pašvaldībai jāfinansē 47 procenti jeb 929 lati no kopējās projekta vērtības.

Vairākus ziņojumus komitejas sēdē sagatavojis izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts. Viņš informēs par nepieciešamību piešķirt papildu finansējumu novada izglītības iestādēm. Ozolaines pamatskola lūdz piešķirt papildu finansējumu atalgojuma nodrošināšanai divus līdz četrus gadus vecu bērnu pirmsskolas izglītības grupas pedagogiem un pedagoga palīgam. Bauskas sākumskola lūdz 1800 latu finansējumu Plūdoņa namiņa rekonstrukcijas projekta izstrādei. 1000 lati nepieciešami Bauskas mūzikas skolai direktora vietnieka izglītības jomā atalgojuma nodrošināšanai.

Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča deputātus iepazīstinās ar nolikumu, kas nosaka kārtību, kādā pašvaldība piešķir finansējumu kultūras pasākumu un konkursu atbalstam. Tos varēs saņemt mākslinieki un kolektīvi, kuru darbošanās ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums novadam un mākslinieciski profesionālais līmenis sniedz ieguldījumu kultūras sakaru attīstībā, veido Bauskas novada pozitīvu tēlu valsts un starptautiskajā līmenī.

Šajā, kā arī sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputāti iepazīsies ar pašvaldības izpilddirektora vietnieka amata pienākumu aprakstu. To prezentēs pašvaldības izpilddirektores pienākumu izpildītāja Sarmīte Oļehnoviča.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas