Spriedīs par pārvadājumu uzlabošanu maršrutā Rīga-Bauska 7

Bauskas novada domi neapmierina pasažieru pārvadājumu zemā kvalitāte Bauskas–Rīgas maršrutā. Uz sarunām par tās uzlabošanu Bauskā otrdien, 3. decembrī, ieradīsies pārstāvji no «Autotransporta direkcijas», arī pārvadātājs.

Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka uz tikšanos Bauskā uzaicināti valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD) un pasažieru pārvadātājas SIA «Sabiedriskais autobuss» (SA) pārstāvji.

Sarunā piedalīsies Bauskas un Iecavas novada vadītāji Raitis Ābelnieks un Jānis Pelsis, Bauskas novada izpilddirektors Jānis Kalinka, arī Zemgales plānošanas reģiona izpilddirektors Valdis Veips. Diskusijā būs Bauskas novada domes deputāts un SIA «Bauskas autoosta» vadītājs Uldis Kolužs, pasažieru pārvadājumu daļas vadītājs Jānis Kļaviņš.

Par pasažieru pakalpojumu kvalitāti viņi iztaujās SA vadītāju Vitāliju Komaru. No ATD uz Bausku gan neatbrauks vadošās amatpersonas. Ieradīsies juridiskās daļas vadītājas vietniece Sanita Mince, maršrutu tīkla plānotāja Rudīte Lukumite, kā arī sabiedriskā transporta finanšu analīzes un audita daļas vadītāja vietniece – uzraudzības auditore Ilona Puķīte, portālu informē ATD preses sekretāre Sandra Maļuha.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

heijā vīri

Būs rubaks
liekam likmes
Kolužs pret Komaru
Kurš kuru????

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 07:45

Omīte

Cerams ka Uldis būs sarūpējis statistiku par pēdējiem 4 mēnešiem ar konkrētiem datumiem, kad reisi tika atcelti, kad tika piedāvāts cits autobuss, cikos ieradās aizvietotais autobuss, cik reizes autobusi nevarēja izbraukt no autoostas tehnisku iemeslu dēļ, cik dzērājšoferi pieķerti - pasažieru apdraudējums, cik sūdzības par neizsniegtajām biļetēm (nav gan īsti autoostas štelle), gaisa temperatūra autobusos u.t.t.
Vai tiešām tas ir par daudz prasīts: Eiropas savienības, Bauskas novada, iedzīvotājam aizbraukt uz savu darba vietu un atbraukt mājas laicīgi, nenosalstot, nesasmērējoties un nestumjot autobusu.
Jautājums ATD: vai ir atrunāts līgumā cik bieži drīkst būt visas šīs ķibeles un pie kāda to apjoma parādās soda sankcijas?
ATD nosūtot 2. līmeņa vadītājus jau izteica savu viedokli - šis pasākums ir jāapmeklē, bet nekas vairāk...

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 08:30

nu

es gan šitām kundzītēm parādītu video, kur stumj autobusu un uzprasītu kā patīk rīta rosme....

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 10:10

fretka

Labi,ka nebija divstavigais... pietaisitu bikses.

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 11:21

qwerks

Vēl labāk būtu vienu autobusu nolikt pie novada domes ēkas un aicināt, lai kundzītes pašas pamēģina pastumt.

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 16:23

tad

paprasi,lai ieliek zem ļipas!

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 16:31

Vietējās ziņas