Starp labākajām mazajām skolām arī Vecumnieku vidusskola 2

Šīgada Latvijas skolu reitingā nemainīgi līderpozīciju tā dēvēto lielo skolu konkurencē saglabā Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, iegūstot 137,76 balles, liecina «Latvijas skolu reitinga 2015» mājaslapā publicētā informācija. Bauskas Valsts ģimnāzija ar 3, 44 ballēm ierindota 59. vietā, Iecavas vidusskola, saņemot 1, 11 balles atrodas 74. vietā, bet Bauskas 2. vidusskola, iegūstot 0,75 balles palikusi 77. vietā.

Lielo skolu vidū reitinga pirmajā desmitniekā ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Siguldas Valsts ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Rīgas 10.vidusskola, Rīgas 64.vidusskola un Jelgavas Spīdolas ģimnāzija. Kopumā reitingā iekļautas 89 lielās skolas.

Mazo skolu konkurencē par līderi atzīta Daugavpils Saskaņas vidusskola, kura reitinga pirmajā vietā ierindojās ar 52,63 ballēm. Mūspuses Vecumnieku vidusskola šajā reitingā ar 19, 11 ballēm ieņem 10. vietu, Bauskas sākumskola atrodas 52. vietā, Pilsrundāles vidusskola 75. vietā, bet Uzvaras vidusskola – 83. vietā.

Latvijas skolu reitingā izglītības iestādes iedala pēc izglītojamo skaita «lielajās skolās», kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100, un «mazajās skolās», kur vidusskolēnu skaits ir mazāks par 100 skolēniem.

Latvijas skolu reitings 2014./2015.mācību gadā tiek veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem vairākās olimpiādēs. Šogad tiek ņemti vērā rezultāti, kas sasniegti atklātajā krievu valodas (dzimtās) un literatūras olimpiādē, atklātajā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē «Gadalaiki-pavasaris», atklātajā mājsaimniecības olimpiādē «Tradicionālās kultūras mantojums. Manu senču (dzimtas/ģimenes) galda kultūras vērtības», atklātajā fizikas olimpiādē, atklātajā ķīmijas olimpiādē, Latvijas 39.skolēnu zinātniskajā konferencē, kā arī valsts mācību priekšmetu olimpiādēs.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieks

Vecumnieki labāko skaitā,jo viņiem ļoti "moderna"skola.Laikam vienīgā Latvijā,kur nav veikts fasādes remonts un siltināšana.
Par labajiem bērniem pateicība skolotājiem.

pirms 5 gadiem, 2015.07.13 18:57

7

Fasādes remonts daudz kur nav veikts.Aiz smukas fasādes bieži vien slēpjas sūdīgi skolotāji,tā kā ne jau fasāde nosaka labu darbu.Fasāde tas ir akmens pašvaldības lauciņā.

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 20:12

Vietējās ziņas