Starp labākajiem tirgotājiem arī uzņēmumi no Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novada 4

Vairāki mūspuses novadu uzņēmumi konkursā «Latvijas labākais tirgotājs 2018» atzīti par uzvarētājiem, laureātiem un saņēmuši fināla dalībnieku diplomus. Starp galveno balvu ieguvējiem gan nevienam nav izdevies iekļūt.

Apbalvošanas ceremonijā, kas 21. februārī norisinājās Rīgas domes sēžu zālē, par sasniegumiem pagājušajā gadā apbalvoti konkursa «Latvijas labākais tirgotājs» veiksmīgākie dalībnieki, «Bauskas Dzīvi» informēja aģentūra LETA.

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, izvērtējot nozares pārstāvju veikumu, šogad piešķīrusi septiņas galvenās balvas. Vienlaikus par uzvarētājiem atzīti 13 uzņēmumi, vēl deviņi ieguvuši laureāta, bet trīs – konkursa fināla dalībnieku diplomus.
Starp 13 konkursa uzvarētājiem ir divi mūspuses uzņēmumi – viesu nams «Mazmežotnes muiža» Rundāles novada Mazmežotnē (Iveta Burkāne) un Pīlādžu mototrase Vecumnieku novada Stelpē (Ēriks Pīlādzis).

Ē. Pīlādzis pastāstīja, ka pēc diploma uz Rīgu bija aizbraukusi meita Inga, jo viņam todien bijuši citi plāni. «Pērn Stelpē sarīkotas trīs motokrosa sacīkstes, kā arī četras sporta spēles – uzņēmumu korporatīvie pasākumi. Arī šogad ir daudz ieceru, jo gribam tā nopietnāk ķerties klāt tūrismam, attīstīt jau esošos pakalpojumus,» atklāj mototrases saimnieks.

Laureāta titulu ieguvuši deviņi dalībnieki, t. sk. četri no tuvākās apkaimes. Viskuplāk pārstāvēts ir Vecumnieku novads, kur šī nominācija piešķirta degvielas uzpildes stacijai «Virši-A» Vallē (sarīkojumā to pārstāvēja Uldis Piekuss, mazumtirdzniecības daļas vadītājs), brīvdabas muzejam «Ausekļu dzirnavas» Bārbeles pagastā (Mārtiņš Mediņš) un laivu nomai «Lutauši» Kurmenes pagastā (Andžela Briča). Par laureātu atzīts arī veikals «Maxima X» Bauskā, Dārza ielā 20, «Bauskas Dzīvi» informēja Gatis Štolcers, LTA projektu nodaļas vadītājs.

«Biju izbrīnīts, saņemot e-pastā ielūgumu uz konkursa noslēguma sarīkojumu, bet vēl lielāks bija pārsteigums, kad uzzināju – «Ausekļu dzirnavas» ieguvušas laureāta titulu,» sacīja tūrisma objekta saimnieks Mārtiņš Mediņš. Viņš «Bauskas Dzīvei» pauda prieku par novērtējumu un atklāja, ka šī atzinība ir stimuls darboties tālāk, uzlabojot apmeklētāju apkalpošanas kultūru un pakalpojumu kvalitāti, «turklāt katra šāda reize ir laba reklāma objektam». Veiksminiekiem diplomus pasniedza LTA prezidents Henriks Danusēvičs, piemiņas veltes sava novada uzņēmējiem dāvāja pašvaldību pārstāvji.

Konkursam nominētos uzņēmumus vērtēja LTA apstiprināta ekspertu komisija. Dalībai finālā tika izvirzīti 32 tirdzniecības objekti no 240 pieteiktajiem.

Maksimālais punktu skaits konkursā bija 100, un gala vērtējumā galveno balvu saņēma uzņēmumi, kas bija izpelnījušies ne mazāk kā 99 punktus. Par uzvarētājiem tika atzīti 92 – 98 punktu ieguvēji, pie nominācijas «Laureāts» tika pretendenti, kuriem piešķirts 81 – 91 punkts, savukārt par dalībniekiem atzīti 65 – 80 punktu saņēmēji, informē LETA.

Galvenās balvas piešķirtas Kārsavas novada veikalam «Top!», Valmieras galerijai «Valleta», atpūtas kompleksam «Grantiņi» Jelgavas novadā, «Benu aptiekai 26» Liepājā, degvielas uzpildes stacijai «Astrate-Nafta» Līvānu novadā, restorānam «Lidojošā varde» Rīgā, kā arī grāmatu namam «Valters un Rapa» Rīgā.

Konkurss «Latvijas labākais tirgotājs» notiek kopš 1995. gada. Tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Finālisti pārstāv dažādus uzņēmējdarbības veidus – gan aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, veikalus, ražotnes, kafejnīcas, gan viesnīcas, atpūtas kompleksus, viesu namus, lauku tūrisma objektus un pat mototrases.

Konkursa mērķis ir panākt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras uzlabošanu, paaugstināt tirgotāju un krodzinieku profesionalitāti, popularizēt labākos tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Baušķenieks

Nu ārprāts Maxima Dārza iela. Visnetirakais un nekartigakais veikals kāds redzēts.

pirms gada, 2019.02.23 08:17

dīvaini

laikam kungs nav redzējis netīru, nekārtīgu veikalu...

pirms gada, 2019.02.23 14:30

Baušķenieks

Ja tik nekoptu bodi tiešām neesmu redzējis. Un otra pie Rimisa drīz būs tāda pati.

pirms gada, 2019.02.25 07:12

Vietējās ziņas